Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van ennyire elterejdve...

Miért van ennyire elterejdve hogy pókerre nem hívunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy veszem észre, valamiért kis hazánkban még mindig az van az emberek fejébe hogy a poker kártya játékba, poker kombinaciora nem lehet hivni. Én semmilyen szabályát nem találok ez ügyben. Az érdekelne, hogy miert van ez igy elterjdve itthon?

máj. 2. 14:05
A kérdező szavazást indított:
Lehet emelni
Nem lehet
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Sosem hallottam még ilyesmiről.
máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Pókernél is van erősebb lap, miért ne lehete hívni?
máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Nincs ilyen elterjedve. Miért ne hívnánk? Már ha a hívás alatt a betelést érted.
máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Lehet, hogy a fajerrel keverik.

Ott nem lehet a fajerre hívni.

máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én akkor nem szoktam hívni, ha teljesen biztos vagyok benne, hogy bármije is van az ellenfélnek, én jobb vagyok nála (ez póker esetén elég valószínű). Ha hívnék, valószínűleg eldobná, de ha nem hívok, azt hiheti, hogy nincs semmim, és emel, amit nyilván megadok, és így többet nyerek.
máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!