Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a SeeMta...

Mi a véleményetek a SeeMta V4-ről? Szerintem sokkal rosszabb lett, mint a V3, ti mit gondoltok erről? (Kiefejtve lent)

Figyelt kérdés

Amennyire vártam a v4 érkezését, akkorát is csalódtam benne. A trafipax árak megtízszereződtek, a szereltetés nem csak, hogy drágább lett, de sokkal hosszadalmasabb folyamat is, mivel már külön-külön alkatrészek is tönkremehetnek(nem csak a külső elemek és a motor), amik ráadásul az autó menettulajdonságát is megváltoztatják, így pl. ha a futómű megy tönkre ami már csak olyan apró dolgok miatt is meghibásodhat ha San Fierro-ban közlekedsz, hiszen az egész városrész hatalmas emelkedőkkel van tele, így mindez elkerülhetetlen. Plusz az akkumulátor szimplán az idő múlásával is meghibásodik, így ez is kiküszöbölhetetlen, ilyenkor szerencsésebb esetben egy haver segítségével be tudod bikázni a kocsit, rosszabb esetben azonban vontatót kell hívni, még akkor is ha az autónak az akkumulátoron kívül semmi más gondja sincsen. Ezen kívül az autók már venom tuninggal is iszonyatosan lassúvá váltak gyorsulás szempontjából meg főleg. És még napokig sorolhatnám még, hogy mennyi mindent rontottak el a fejlesztők.


Egyrészről megértem, hogy a trafipax büntetés mértékének és a szereltetés díjának megnövelésével valamelyest vissza lehet szorítani az inflációt.


Másfelől azt is megértem, hogy a lassabb gyorsulásra képes járművek, az autók bonyolult és hosszadalmas szereltetése a játékosokat a reálisabb, életszerűbb közlekedésre ösztönzik.


DE úgy gondolom, hogy mindezek az újítások néhány apró előnyüket leszámítva, összességében egy napi 2-3 óra játékidővel rendelkező játékos játékélményét jelentősen lerontják. Ne felejtsük el, hogy ez még mindig csak egy játék aminek alapvetően a szórakoztatás lenne a feladata és véleményem szerint a V4 ennek az egyetlen kritériumnak jelenleg nem tud eleget tenni.


Szerintem ha már a V2 már 15-20 éve még mindig üzemel, lehetne tartani egy külön V3-mas szervert azoknak a kedvéért, akik a V4-et hozzám hasonlóan nem találják játszhatónak.



#MTA #videójáték #SeeMTA v3 #SeeMTA v4 #SeeMta V4 vélemény #Vissza a SeeMta V3-al
jún. 16. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Senki sem kötelez hogy V4-ezz. Kereshetsz is akár másik játékot, vagy ott a GTA 5 online...
jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Teljesen hülye irányba mentek el Thommasék, de látható hogy ki akarják maxolni a PP használatot a szerveren. Sajnos szerintem játszhatatlan lett, pedig én is vártam a V4-et.
jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
+1
júl. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz a szerver en uj jatekos vagyok de eddig is elegem lett a jatekbol de a mai utan foleg.Egyre undoritobbak a jatekosok osszevernek meg sertegetnek az admin szarik ra mindenhol csak a penz a lenyeg.
aug. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!