Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokemon GO ba latom,hogy...

Pokemon GO ba latom,hogy lehet kuldeni egymas kozott coint. Hogyan vagy mi modon?

Figyelt kérdés
Ebay-en latom,mhogy vannak akik hirdetik,de elkepzelesem sincs,hogyan tortenik a trade. Valaki esetleg tudja?
jún. 5. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet
jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt olvasta,hogy mas orszagba olcsobb a coin es ha ott logolsz be akkor olcsobban tudod megvenni. ezt hirdetik ebay-en.
jún. 5. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, csak ezzel van 1 kis baj. Azért az szemet fog szúrni nekik hogy elég hamar váltogatod az országokat. Lévén ugye gps alapú játék. Ha pedig elkapnak hogy kijátszod a rendszert akkor repül is a bann pajti rád. Ha szerinted ekkora kockázatot megér hogy költés után VÉGLEG elveszitsd a fiókod, lelked rajta. Szerintem 1 kis spórolás nem ér ekkora kockázatot.
jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neeeeem,nem fogok ilyesmihez folyamodni. Csak erdekelt,hogy zajlik a folyamat, mert el nem tudtam kepzelni,hogy tradelik vagy mi van. Nekem eleg az acc ami van. Nincs okom panaszra. Meg ha az ember rakolt egy csomot akkor mar nem olyan ,mint elotte. Kuldj barat requestet ha akarsz.
jún. 5. 14:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!