Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy kb 2 éves gépem, és...

Van egy kb 2 éves gépem, és most az összes játék akadozik rajta/nem indul el, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra történt, belépek az egyik játékba, és valahol lemegy az fps 5-1-re, valahol meg maximumon megy(165). Aztán átléptem a gta5-re, 3. próbálkozásra sikerült elindulnia rendesen, de semmi nem töltött be, minden ház átlátszó volt, az út se volt normális, és 1 másodpercenkén lefagyott fél percre. Ennek lehet-e az az oka, hogy egy másik játékból (BFV) minden egyes kilépésnél kékhalált(barátomnál is felmerült ez a probléma) kapott (2-3 alkalom)? Aki tud valamit mondja, aki nem az meg kérdezhet nyugodtan.

jún. 3. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Videokàrtya illesztőprogramjának az újratelepìtésével kezdeném. Tudom nagyon banális de multkor nekem ugrált a képernyő szimplàn csak portot cseréltem és woala. Ha màr gépház érdemes kifujatni ellenőrizni hogy minden csatlakozik-e rendesen stb. Ha ez sem olda meg akkor lehet op rendszer újratelepìtéssel próbàlkozni , bios frissìtés ilyenk.
jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Eredeti játékokról van szó vagy lopott?
jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Én a hirtelen jött hőségre gondolnék, ahogy melegszik az idő úgy a gép is. Nem lehet hogy a ventillátorok már tele vannak porral, pl a vga-ban? Ez okozhat ilyen hirtelen jövő fps problémákat is. Esetleg a táppal és táp ventillátorral ugyanez, még a kékhalálokat is megmagyarázná. Illetve ha már szétbontod a házat, én a kábeleket is kihúznám és újradugnám a helyedben, van hogy meglazul és instabil lesz az egész energiaellátás. Ha ez sem oldaná meg, akkor stresstesteket futtatnék és figyelném mi történik. Ha ott nem fagy le soha vagy nem zuhan be hirtelen, akkor vga driverre néznék rá én is.
jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
lehet, hogy a por lesz az, nem volt tisztítva 1,5 éve. de ez okozhatja egyik napról a másikra? mert tegnap még jó volt.
jún. 3. 17:45
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Simàn lehet. Valahol rosszul érintkezik és ennyi màris megvan a gond
jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok szervizes szaki, de nekem is volt hogy egy ponton feltünt hogy akadozik a játék, megmértem és tényleg botrány lett az fps. Kifújtam a port a videókártyából és a ventillátorokat is megtisztítottam, máris helyreállt. És véleményem szerint ez nem is annyira hirtelen történik hanem ahogy kezd eltömődni úgy válik egyre rosszabbá, fokozatosan. Aztán egy ponton már feltünik hogy akadozik az egész játék, ha kritikus lesz a szellőzés és hőleadás hiánya.
jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem kaptál vírust?
jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
vírus tuti nincs, lopott játék se. hétvégén kifújom, ha utána se jó akkor szólok ismerősömnek, hátha tud valamit.
jún. 3. 23:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Tápegység gond? Nekem pont nemrég kellett cserélnem. Még jó volt de már nem bírta a strapát úgy ahogy kéne(5+ éves volt). Lehet tied is már "döglödik" a kor miatt?
jún. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy otthon benne akkor inkàbb vidd szakemberhez
jún. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!