Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek az Assassin'...

Györffykee kérdése:

Mi a véleményetek az Assassin's Creed: Shadows-ról?

Figyelt kérdés
Bár még nem jött ki de nagy port kavart. Japán szerintem nem egy rossz helyszín (bár én inka, meg tibeti AC-t akartam) de nagy balhé volt a színesbőrű szamurájjal, bár szerintem nem ez a legnagyobb baj. Az egyik karakter nem is asszaszin és horribilisen drága. Szerintetek megéri megvenni vagy ugyanaz lesz mint pár évvel ezelőtt hogy nem kéne fél évente új részt kiadni?

jún. 3. 00:43
1 2
 11/17 Gamestar ***** válasza:
100%
Már megint ez az egyenjogúság, meg rasszizmus. Most komolyan minden játékban, filmben kell hogy szerepeljen egy feketebőrű Nber? Nem lehetne, hogy a japánban japán harcosok legyenek?! Értem én, hogy volt ez az ipse, de ettől függetlenül én japánban szeretnék GYILKOLNI nem pedig érdekes történelmi tényeket a középpontba helyezni. Remélem azért a Ghost of Tsushima színvonalát eléri.
jún. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#6 Köszönöm az ajánlást. Ránézek majd. :)
jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 hollófernyiges ***** válasza:
100%

"Remélem azért a Ghost of Tsushima színvonalát eléri"


Legyen igazad, de ezek után nekem már nincsenek illúzióim a japán kultúra és hagyományok iránti hozzáállásukról.

jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az új játékokban az volt a jó, hogy kiválaszthattuk kivel akarunk játszani (nő vagy férfi).

Itt úgy tűnik nem adnak választási lehetőséget. Pedig jobb lenne ha japán pasi vagy csaj közül lehetne választani.


Habár az Assassin's creed játékok sosem voltak történelmileg hitelesek, de megértem, hogy senki sem erre gondolt, amikor japán assassin's creedért könyörgött. Szóval valahol jogos a felháborodás.

jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ami az árat illeti egy év múlva ha kivárod megkapod a feléért. Tehát ha lenne 25 ezer most, pl lásd anno dead space remake ma megkapod 12-ért.


Egyébként ha már történelmi alapú játékot csinálnak akkor szerintem pont hogy a történelmet nem kéne meghamisítani. De ez az eladásokon majd úgy is meglátszik.

jún. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt, Kassandra karaktere mint női olimpikon az ókori Görögországban nagyobb nonszensz mint egy fekete szamuráj a 16. századi Japánban, őt mégse szopulja szinte senki. Nekem úgy, hogy amúgy nem vagyok a Woke híve elég visszás ez a játék körül kialakult balhé.
tegnapelőtt 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16.


Most azért 1 GÖRÖG nő egy GÖRÖG játékban közel sem annyira veri ki a biztosítékot mint 1 fekete bőrszínű szamuráj aki Japánba van. Nyilván a görögöknél sem minden naposak az ilyen nők, de ott sem kulturális, sem egyéb eltérések nincsenek a karakter,történelem és helyszín közt. Engem nem érdekel hogy fekete szamuráj lesz amig a játék jóra sikeredik.


Viszont az emberek, pláne a japán fanok(főleg anime miatt) különösen szeretnek harapni az ilyesmire és ezért csináltak a bolhából elefántot.

tegnap 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!