Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyi idő végigjátszani a GTA-t?

Mennyi idő végigjátszani a GTA-t?

Figyelt kérdés

Mennyi idő végigjátszani átlagban az alábbi GTA sorozatokat?


Gta San Andreas

Gta Vice City


Sztorit mennyi idő alatt lehet végigjátszani?


Ha az egész játékot teljesíteni akarom 100 százalékra, az kb mennyi időt venne igénybe?


Sajnos nincs sok időm, és nem akarom félbehagyni a játékokat, azért kérdezem.


Válaszokat előre is köszönöm!



máj. 29. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Egy gyűjtőoldalon meg lehet nézni a játékokat több szempontból (fő sztori, fő sztori + mellékküldetések, 100% achievement), mennyi a jelentett teljesítési óraszám a felhasználók által: howlongtobeat.com
máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kedves Vezető ***** válasza:
88%
Szerintem ne nézd az időt, a végén majd kiderül. A speedrunner, meg az átlagos játékidő más, és a játékélmény is.
máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Vice City története és tartalma rövidebb és kevesebb, mint a San Andreasé. Utóbbi jóval szerteágazóbb csak a történetet tekintve is. A 100% azért egy VC esetén sem 5 perc.


Ezek a mapok tudnak segíteni akkor, ha nincs sok időd de azért törekednél a 100%-ra.

[link]

[link]

jún. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én nemrég vittem végig mind a kettőt 100%-ra.


A Vice City 31 óra volt, a San Andreas 68. (Mindkét játék méri a játékidőt, ami megtekinthető a statisztikák menüpontban.)


Fölösleges hülyülések, időhúzások nem voltak ezekben a végigvitelekben, tisztán a történet (küldetések, mellékküldetések, gyűjthető dolgok stb.).

jún. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem 23 óra.
aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Már mint SA 23 óra, Vice City 16, bár igaz, SA-t már végig vettem 2015-16-17ben vagy százszor
aug. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!