Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mivel nehezen barátkozok...

Mivel nehezen barátkozok ezért itt próbálkozok. Lenne kedve valakinek Minecraftot játszani velem?

Figyelt kérdés

máj. 26. 00:59
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Csak Minecraft érdekel vagy másra is vevő vagy?
máj. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Főként igen az, de kíváncsi vagyok mire gondoltál.
máj. 26. 14:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan nem gondoltam különösebben semmire. Csak úgy értettem hogyha "csak" minecraft érdekel akkor jelentősen kisebb eséllyel fogsz barátokat/játszótársakat találni magadnak.


Én pl most Wuthering Waves(4 napja jött ki) és GTA-ba vagyok aktívan. Illetve van még 1 mmo amit játszok de azt inkább nem ajánlanám, mivel mára már nem kezdő barát(hacsak nem költesz kőkemény forintokat).


Persze mindenki mással játszik. Ezek csak azok amikkel én most. Ezért is mondom ha csak direkt 1 játékhoz keresel valakit/valakiket akkor úgy nehezebb dolgod lesz. Különösen minecraft esetében ahol a tört verziókban kismillió dolgot kell buherálni hogy együtt tudjatok játszani.

máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azért ragaszkodok hozzá mert nekem ez a játék különleges élményt ad, főleg ha valakivel együtt játszhatok.

De egyébként igazad van ebben. De azért szeretnék próbálkozni.

Téged nem érdekel esetleg?

máj. 26. 23:54
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Talán ha közölnéd a nemed, korod akkor több jelentkező lenne. :)
máj. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#1,3 vagyok.


Hát eredeti minecraft nem érdekel annyira hogy költsek rá, meg most amúgy is másra gyűjtők.


Tört orosz verziót meg biztos nem fogom leszedni. Szóval sajnálom de a Minecraft jelen körülmények között nem opció nekem.

máj. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
#5 Na igen, erre én itt most nem is gondoltam. Még ha nemét nem is, de a kort jó lenne tudni. Mert ebből még később könnyen félreértések lehetnek.
máj. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
24/F
máj. 29. 14:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én szívesen játszok veled MC-t. Írj privátot, ha érdekel.

14/f

máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 3nderX ***** válasza:
Én szívesen jönnék, ha nem baj hogy még csak 12 vagyok. Ehhez képes jól játszok. Egyébként fiú vagyok
jún. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!