Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Mount & Blade 2 Bannerlords...

A Mount & Blade 2 Bannerlords című játékban szerintetek milyen nép jönne még jól?

Figyelt kérdés
Szerintem eleve túl kevés nép van, ráadásul 3 birodalmi oldal már sok, uncsi. Lehetnének szigeti népek, több nomád nép, más sivatagi népek stb. Tudom, hogy ez nem a valóság, de ha megnézed kb. a Földközi-tenger koppintása leegyszerűsítve.

máj. 6. 21:10
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Valaki?
máj. 23. 22:26
 2/23 anonim válasza:
100%
Már nem jutott rá idő, a játékmenet leprogramozása is elég negy munka volt általában ilyen ez van
jún. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
Van olyan mod ahol hajózhatsz is.
jún. 9. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
Ja egészen testreszabható a játék modokkal, vannak új népek
jún. 9. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%

[link]


Elég furcsán, de kettévágtak minden királyságot. Így kétszer annyi van.

jún. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%

ezek szerint meg lehet csinálni


ez mod nem túl jó egyébként történet terén, szintén játékmenetben muzsikál jól

jún. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%
én folyamaosan toltam 2 hétig a játékot, de utána meguntam, az elején elámulsz, hogy milyen szép, mennyi új játékmenet van tbs+rts+fps+rpg de aztán előjönnek a hiányosságok a történet hiánya ilyen pl. a főküldetés unalmas és végül még hátránnyal is jár
jún. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%

lol a főküldi teljesítése után mindenki megtámad, ha pedig sunnyogsz és nem kiáltod ki a királyságodat csak veszel néhány várost akkor a világot is meghódíthatod


nem tudnak neked hadat üzenni, mert nincs kinek

jún. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%
persze de ezer évig is eltart amíg a kereskedelemmel felhúzod 300-ra, utána kell kb 5 millió egy városhoz, mire megszerzed az összes pénzt a tövvi városod fellázad, ha nincs elég helyőrség, ha van akkor meg nincs pénzed mert olyan drága a katonák fenntertása a végére munka lesz és nem játék
jún. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Kössz a sok választ, de légyszi a kérdésre válaszoljatok!
jún. 9. 05:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!