Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mount&Blade Bannerlord?

Nosound kérdése:

Mount&Blade Bannerlord?

Figyelt kérdés

Kérdéseim:

1.Miért nem fejlődnek a Banditák a seregemben Pl.Forest Bandit,Raider ?

2.Tudok-e Várost/Várat venni néhány videóban láttam,hogy igen,de nekem nem engedi,miért nem?

3.Northern Empire királyság Vazallusa lettem elfoglaltam egy várat és meg kaptam,telepakoltam kimaxolt katonákkal,ha lemondok az eskümről,akkor a Vár az emberekkel együtt marad az enyém vagy az a királyé marad?

4.A Khuzait frakció teljesen elvert minket 1 Város és 2 vár maradt(ezért is akarom felmondani az esküm) erő különbség hatalmas kb.itt 900 ott 8900.Ez idővel megfog változni a játék lépni fog ez ügyben úgy értem,hogy ilyen van,hogy egy frakció eltöröljön egy másikat?

A játék verzió 1.5.2 nem tudom,hogyan kell letölteni vagy honnan a javításokat.

Köszönöm előre is.



2021. szept. 12. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

"A játék verzió 1.5.2 nem tudom,hogyan kell letölteni vagy honnan a javításokat"


VEDD MEG és akkor nem kell ezzel foglalkozni. Tört verziónál örülj ha müxik. Ha már tört van akkor ne sírj ha bugos, azok a bugok legyenek a legnagyobb gondjaid.



Ami a kérdéseket illeti:


1. Neked kell fejlesztened a seregkezelő menürészben, ahogy az előző részekben is.


2. Ezt pont nem tudom, mert még nem próbáltam meg venni. De szerintem ha nem vagy valamelyik frakció tagja(királyság) akkor esélytelen. Ismétlem SZERÍNTEM, tehát nem bíztos hogy ezért.


3-4. HA bent hagyod a katonákat amikor felmondod az esküt akkor őket is bukod. A katonák a várral együtt a frakció tulajdona marad. Illetve én még itt nem jutottam el eddig, de előző részekben lehetséges volt 1 frakció "kiírtása" szóval gondolom itt is az lesz a sorsuk hogy megszünnek.

2021. szept. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1.Jogos,de ne ítélkezz én sem teszem.

A sereg kezelőben nem engedi ez nem azért,mert tört a játék hanem valamit fejlesztenem kell gondolom a Skill menüben kell valamit,de nem tudom hogy és mit.

A többit köszönöm.

2021. szept. 12. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!