Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri elkezdeni gta online-t...

Megéri elkezdeni gta online-t így 2023 vége felé?

Figyelt kérdés
Megéri időt ölni belé, amikor lehet jövőre jön a következő rész ?

2023. okt. 6. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pc, konzol? Van kivel vagy egyedül?
2023. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megéri mindenképpen, bár nagyon komplexnek tűnhet elsőre, mert nagyon sok a lehetőség. Sokszor még én is elvagyok veszve, még máig se tiszta sok minden, igaz, mostanában nem is nagyon játszottam vele.
2023. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pc egyedül. Csak nem akaro., hogy mire meglenne minden kb. Jön a következő és kihal a játék.
2023. okt. 6. 16:59
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező ne hidd hogy ki fog az miatt halni. HA, ismétlem HA lesz is GTA 6, az sem pár éven belül. Amíg most is gennyesre keresik magukat 5-el nem akarnak saját maguk konkurensévé válni.


Továbbá a 6-nak már sokkal nagyobb gépigénye lesz minden téren. Átlag ember/gamer nem feltétlen engedheti meg magának hogy egyből váltson. Vagy akik direkt haveri körrel tolják az 5 multiját azokat meg nem érdekli a 6. Mint ahogy a SA multi is létezik még ma is. Lehet némileg megcsappan de kiürülni biztos hogy nem fog az 5. rész.

2023. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kivel játszanod akkor ne kezd el szerintem.
2023. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is solo kezdtem el és bőven bele tudtam ölni több száz órát egyedül is. Szerintem megéri elkezdeni, bár én az a fajta játékos vagyok, aki solo lobbyzott mindig, mert a grindolást sokkal jobban szeretem PvE szinten mint PvPvE szinten, már csak amiatt is mert PC tele van modderekkel és egyszerűen semmi értelme a PvP-nek vagy szarul éreznem magam amiatt, hogy nem tudok eladni árut milliókért mert valaki aki halhatatlan megöl, vagy random meghalok mert felgyújt a mod menujéből. Szóval jah, én erre szavazok, ha szeretsz grindolni. Viszont ha a grindolás jön be

és nem a PvP inkább javaslok Destiny 2-t vagy ölj Borderlands gamekbe időt, sokkal jobb a PvE és coop része mindkettőnek, akár randomokkal is. Viszont a kérdés nem erre vonatkozott csak tip, ha hasonló lenne az érdeklődésünk.

2023. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor joob lenne konzolon ? Ott kevesebb a csaló ? Nem kevesebb a játekos ott ?
2023. okt. 7. 15:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Soha nem fog kihalni az online. Azt kérded miért? Nos, talán azért mert a mai napig sokan játszanak San Andreas online. Így nem kell félni, hogy senki nem játszik. Ha pedig nem zavar, hogy egyedül játszol egy olyan játékot amit többjátékosnak terveztek mint pl. küldetéseket nehéz lehet végigvinni mert nem egyjátékosnak tervezték a kivitelét hanem több vagy heistek stb akkor nincs mitől félni.
2023. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A csaló 0.01% konzolon. PC az teli zsáknyi csalókkal
2023. okt. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Jah. Hála a szemét EPIC-nek 1 hétig minden modder és csaló csicska korlátlan számú GTA 5 húzhatott be kismillió fiókra. Szóval én sosem fogom PC-re megvenni ezek után.
2023. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!