Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kinek mi volt a legelső...

Kinek mi volt a legelső videojáték amit kicsi kora imádott és még mindig de már 100 szor kijátszodta?

Figyelt kérdés
Ha akarod leirhatod hogy miért pont az.

2023. szept. 24. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam hatalmas a szerelem a GTA iránt.

Illetve kb 2 hónapja leltem rá a King Of Fighters 94-re.

Mind a két játékot 97-98 környékén ismertem meg.

Számtalanszor végigvittem őket.

2023. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát a legelsőre már nem emlékszek. az még fekvő gépházas gépemen volt(nagyon antik hardware). Ilyen 8-16bites játékok. Az első "komolyabb" játékom a GTA San Andreas volt, azt imádtam. Egyik havertól kaptam lemezen(khmm... eredetiséget ne firtassuk). Évek alatt többször is kijátszottam. Nemrég eljutottam oda hogy Steam-en is megvenném végre, erre Rockstar kivonta onnan. Szóval marad az "eredeti" lemezes verzió.
2023. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tomb raider - the last revelation

Populous 3

Cod4 Modern Warfare 2, 3

Prehistorix

Homeworld


Ezeket 2-szer vittem végig.

2023. szept. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nagyon régi játékokat nézzük, akkor

Dyna Bomber

Prehistorik (főleg a 2)

Bumpy’s Arcade Fantasy


jó öreg DOS korszakból


Ha valamivel modernebbet nézzük, akkor talán

Spellforce 1-2

Dragon Age Origins

Unreal Tournament 2004

Quake 4

2023. szept. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát... az Elite első két része. Végig nem játszottam, mert ugye nem lehet, de ezekkel nagyon-nagyon sokat foglalkoztam annó.
2023. szept. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A legelső játék, amit nagyon szerettem az a Shadow Dancer volt Commodore 64-en. De sajnos sosem tudtam kijátszani.
2023. szept. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Játszodta"... LYÁLY!

Ahhoz túl sok a játék, hogy százszor végigjátsszak egyet. Talán a Druid 2 vagy a Laser Squad volt C64-en, amiket újra meg újra végigtoltam, de százszor? Kizárt. Inkább a "végtelen" játékok, amikbe rengeteg időt beletoltam: Quake, CoD, WoW, Diablo, stb.

2023. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy játékot sem játszottam ki százszor. 7-8 végigjátszás a plafon. Ilyen játék viszont több is van.


Prince of Persia: The Sands os Time

Hal-Life 2

Call os Duty (1)

Quake 4

Grand Theft Auto: Vice City

2023. szept. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Thief the dark project, Mafia 1, Jazz Jackrabbit 2, Deus ex
2023. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van sok régi kedvencem a 90es évek 2. feléből, meg a 2000es elejéről is, ha már retrozás és újrajátszás. De ha legelső amit kicsi korom óta imádok a kérdés, akkor nincs mese, egészen a Super Nintendoig kell visszamennem. És a maig napig hatalmas szeretet száll meg ha bizonyos nevekre visszagondolok. Számtalanszor újra is játszottam őket, igaz már csak emulátoron, mert egy része meg se volt, csak kölcsönben. De akkor a régi legnagyobb újrajátszós kedvencek:

Super Mario World

Super Mario World 2: Yoshi's Island

Donkey Kong Country 2

Super Metroid

Mortal Kombat II.

És akad még pár személyes kedvencem régebbről amiket retrózva szintén újrajátszok, de most próbáltam az ismertebb nevekre hagyatkozni.

2023. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!