Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban hogyan lehet 2...

Minecraftban hogyan lehet 2 ládát egymás elé helyezni?

Figyelt kérdés

Még elég kezdő vagyok, mert nem rég óta játszom a játékkal.

De youtube-n láttam több mob farm videot, és én is megcsináltam az építményt. Csak az a problémám, hogy nem tudok egymás elé letenni 2 ládát. Csak egy blokk kihagyással.

Találtam róla videot is mit szeretnék.

Itt mutatják 01:31-nél:

https://www.youtube.com/watch?v=jzUiaXvRkJc

Hogyan lehet így letenni egymás elé közvetlenül?

Nekem minecraft 1.8 van.

Előre is köszönöm.



2023. szept. 22. 03:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Még valami.

Erről a TLaunchert-ről azt olvastam valahol, hogy vírusos, vagy youtube videoban láttam, már nem mondom meg.


Nem mertem letölteni innen:

[link]


Vagyis pontosabban letöltöttem ezt:

TLauncher-2.885-Installer-1.1.3

Csak nem tudom, akkor szerintetek nem orosz vírus vagy ilyesmi?

2023. szept. 23. 03:26
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
Valamiért elterjedt, hogy vírusos, ám ez a Mojang által is elismert tört verzió. Én évekig használtam, és nem okozott csalódást.
2023. szept. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz akkor töltsd le az EasyMC Launchert.
2023. szept. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A 12-es válaszolót kérdezném, hogy hol hallotta, hogy a Mojang elismerte a TLauncher-t? Tudomásom szerint sem a Microsoft, sem a Mojang soha nem ismert el egyetlen tört klienst sem, persze lehet, hogy tévedek.


A TLauncher mindenesetre nem egy megbízható kliens. Tudom, hogy a sok TL felhasználó úgyis le fog pontozni, de attól még fel fogom hívni a kedves kérdező figyelmét, hátha megfogadja a tanácsomat. Végül is ha csak egyetlen egy embert sikerül 'megmentenem' attól a bizonyítottan Spyware programtól, akkor már megérte, úgyhogy leírom ide is:


A TLauncher nem egy megbízható tört Minecraft kliens, hiába használják olyan sokan. Olyan adatokat gyűjt be a számítógépedről, amit nem kellene neki, például elég gyanús az, hogy adatokat gyűjt a vírusirtódról. Az is gyanús, hogy letölti helyetted a Java-t, ami ugyan "kedves gesztusnak" tűnhet, de valójában normál, megbízható programok biztonsági okokból soha nem töltik le helyetted a Java-t. Ha már tört Minecraft klienst szeretnél használni akkor inkább használd ezek egyikét:


Legacy Launcher: [link]


SK Launcher: [link]


Egyébként az eredeti TLauncher valóban egy megbízható kliens volt, de egy orosz offshore cég ellopta tőlük a programot. Az eredeti fejlesztők TLaucher-e ma a Legacy Launcher névre hallgat. (korábban TL Legacy)


Ha valaki nem hisz nekem, az legyen szíves nézze meg ezt a videót, mert elég sok bizonyítékot tartalmaz: [link]

A videó készítője egyébként csinált még egy részt még pár bizonyítékkal: [link]


Persze nem muszáj elhinni, de én senkinek sem ajánlom, hogy olyan programot használjon, amely a telepítéskor trójai programfájlokkal dolgozik. Ha valaki esetleg nem tudja, mi az a trójai: [link]

2023. szept. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#2: *játsszál


#kérdező: ha 1.13 vagy annál újabb verzióban játszol, akkor a shift lenyomása mellett tudsz olyan blokkokat letenni, amik alapból valami funkciót látnának el (pl. crafting table) de a ládánál is így van

2023. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!