Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban hogyan lehet 2...

Minecraftban hogyan lehet 2 ládát egymás elé helyezni?

Figyelt kérdés

Még elég kezdő vagyok, mert nem rég óta játszom a játékkal.

De youtube-n láttam több mob farm videot, és én is megcsináltam az építményt. Csak az a problémám, hogy nem tudok egymás elé letenni 2 ládát. Csak egy blokk kihagyással.

Találtam róla videot is mit szeretnék.

Itt mutatják 01:31-nél:

https://www.youtube.com/watch?v=jzUiaXvRkJc

Hogyan lehet így letenni egymás elé közvetlenül?

Nekem minecraft 1.8 van.

Előre is köszönöm.



2023. szept. 22. 03:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
1.8-ban nem lehet. Használj csapdaládát. Azt lehet a sima ládák mellé helyezni. A Minecraft 1.13-as verziójában került ez a dolog javításra. Onnantól már lehet egymás mellé helyezni több ládát.
2023. szept. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk ne 1.8-ban játszál így az 1.20 idejében….
2023. szept. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, nagyon szépen köszönöm. Nem is tudtam, hogy ilyen is van: csapdaláda. Mint említettem még nagyon kezdő vagyok.


A második válaszoló, nem tudom mi a különbség, pár napja játszom vele csak.

És gondoltam rákérdezek, azt hittem kell valami billentyű kombináció amivel leteszi. De most már kiderült nem is lehet benne.


Még egyszer köszönöm a segítséget.

2023. szept. 22. 08:45
 4/15 A kérdező kommentje:

1.8 volt a NC... torrent oldalon így ezt próbáltam ki.

1.20-t nem is tudom honnan lehetne letölteni.

2023. szept. 22. 08:47
 5/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk vedd meg vagy töltsd le a demóját.

Nem olyan vészesen drága. Most jelenleg 30$ (~11.000Ft).

Ha pedig annyira crackelten akarsz játszani, akkor ne a torrent oldalakról szedd le, mert sose frissítik a legfrissebbre (legtöbbször). Ajánlom neked a Prism Launcher-t, ha bármelyik verziójával szeretnél játszani (köztük a legfrissebb is).


A program nyílt forráskódú, tehát bárki megnézheti, hogy tartalmaz-e vírust vagy bármilyen rosszindulatú kódot.


Letölteni itt tudod; ha Windowsod van, akkor a ".exe" fájlt töltsd le:

[link]


Egyébként a PrismLauncher-be beépítettek egy offline fiók kezelőt, tehát bármilyen névvel eltudod indítani a játékot, illetve modpack-eket is támogat (A későbbiekben megéri, ha már elég tapasztalt vagy a játékban és mondjuk vágysz valami újra, mint pl.: mágia, bővebb építészet, dekoráció, egyedi világok stb.).


Természetesen sem az nCore-os változatával, sem a többi crackelt változatával nem fogsz tudni olyan szerverekre fellépni, ami leghíresebbek között található, mint pl.: hypixel.net stb. viszont egyjátékos mód is tud olyan izgalmas és szabad lenni, mint egy szerver.


És üdv a Minecraft világában, érezd jól magad! 👋

2023. szept. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2023. szept. 22. 10:23
 7/15 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a PrismLauncher csak a demót akarná elindítani, de azt se tudom, mert valami hiba lép fel.
2023. szept. 22. 11:17
 8/15 A kérdező kommentje:

Ahogy feljebb is említve lett, kipróbálnám az 1.20-s verziót.

Tört verzió is jó lenne, mert nem szeretnék szerveren játszani. (egyenlőre)

Csak ne demó legyen.

De nem tudom hol lehetne letölteni. Ha valaki tudna ebben segíteni.

2023. szept. 22. 11:39
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a TLaunchert használom, minden verzió elérhető benne, lehet modokat shader packeket is rakni az egyes verziókhoz tudod skinezni a karaktered is.
2023. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Ha szeretnél játszani, de nem akarod megvenni az eredetit, akkor az előttem lévővel egyetértve, én is a TLaunchert ajánlom. Ingyenes, és minden megvan benne, ami az eredetiben... Aztán ha nagyon megszereted a játékot, akkor úgyis rávisz a sors, hogy megvásárold az eredetit.

2023. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!