Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Starfieldet megéri megvenni,...

A Starfieldet megéri megvenni, ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy egy ilyen űrben mászkálós jó kis játék Single Playerek közül legutóbb a Mass Effects Andromedat vettem meg jó volt, de nem volt olyan nagy durranás szerintem. Igaz az külsőnézetes volt. Az Elite Dangeroust is kipróbáltam az jobban tetszett.

2023. szept. 2. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

GamePass-ban benne lesz, pár nap múlva kipróbálhatod. Ha még nincs GamePass előfizetésed, az első hónap csak 300 Ft.

Ha ilyen stílusú játékot keresel, akkor ott az Outer Worlds. Hihetetlen, hogy idehaza senki sem hallott róla, pedig abszolút Fallout-kategóriás játék.

2023. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
#1 A 300Ft-os akciót lekapcsolták pár napja pont ezért, hogy 300Ft-ért ne lehessen játszani a Starfield-el
2023. szept. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2023. szept. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hónapot ezzel tuti érdemes várni szerintem, addigra a bugok jó részét kigyomlálják.
2023. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
#2: Bocs, örökös előfizető vagyok, erről nem tudtam.
2023. szept. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A Starfield nem Elite és nem NMS. Ha az Andromeda tetszett, akkor szerintem ez is tetszeni fog. Abban az alapsztori szerintem nagyon jó volt, kár, hogy nem teljesedett ki igazán, több van benne, mint amennyi végül megjelent. Mindegy, az már ilyen marad... Ha játszottál Bethesda RPG-vel (Skyrim, Fallout 3-New Vegas-4), akkor jól fogsz szórakozni szerintem, mert hozza azt a hangulatot.


Ha nem játszottál, akkor én is a GamePass-t tudom ajánlani, annál olcsóbban legálisan nem tudod kipróbálni, ha a YT-on lévő videók nem győznek meg (csak azt nézni meg ugye spoiler).

2023. szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6 new vegas nem bethesda - onnan is lehet tudni, hogy igazi rpg volt, és jól volt megírva.


Bethesda szerepjáték, ha tetszik a többi, és alapvetően tetszik amit a starfieldből láttál(főleg a stílusára gondolok) akkor jó eséllyel tetszeni fog. Ez is csak egy iteráció a formulán, nem valami drasztikusan új dolog.

2023. szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!