Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van rá esély, hogy Steam-en...

Van rá esély, hogy Steam-en leakciózzák még valamikor a GTA 5-öt?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor kb mikorra várható/van rá esély? Vagy ezt a játékot már nem fogják leakciózni?

2023. aug. 30. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Jelenleg is le van akciózva...
2023. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most én is lecsekkoltam, és igen, jelenleg 15 Euro a 40 helyett. Most az, hogy lesz-e ennél is olcsóbb... Hát most ha akarsz, akkor várhatsz novemberig, decemberig, mert akkor is lesznek akciók, de előre akkor sem fogja tudni senki se megmondani, hogy lesz-e még nagyobb akció rajta.

Amúgy nem tudom mennyire megbízhat adat, de néhány oldalon írja visszamenőleg az árát a GTA 5-nek, és úgy látom, hogy az elmúlt évek alatt nem igazán mentek 15 Euro alá, talán 13 Euro az, ami a legalacsonyabb volt (nyilván az egyszeri 100%-os akción kívül), de átlagban 15 Euróra szokták levinni. Szóval szerintem nem érdemes várni a még nagyobb akciót, hanem meg kell venni most 15-ért.

2023. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy #2 is mondta. Sosem ment 15 euró alá az ára. Én az EPIC-es ingyen verziót nem számítom mert utálom az EPIC-et. Steam-en pedig mindig 14-15 euró volt akciósan. Talán, ismétlem TALÁN ha közvetlen Rockstar oldalán veszed akkor lehet olcsóbb lesz ha ott akcióba lesz, de kétlem.
2023. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
isthereanydeal.com-on tudod megnézni hogy mikor mennyire volt leárazva, illetve hogy mi az a pont ami alá sose megy.
2023. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es erre és még sok másra jobb a steamdb szerintem.
2023. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös ha csak Steam érdekel akkor lehet, de isthereanydeal.com mutatja az összes helyet ahol meg lehet venni a játékot PC-re. Ha érdekelnek GOG árak vagy más platformok ahol Steam kulcsokat lehet venni, azt a SteamDB-n nem fogod látni.


Illetve SteamDB-n tudtommal csak a jelenlegi és valaha legalacsonyabb árakat lehet megnézni, míg isthereanydeal.com-on grafikonok vannak hogy mikor volt leárazás, vagy mennyi volt az ára mikor, vagy hány leárazás volt az elmúlt X időben ami segíthet abban hogy "kikalkuláld" hogy mikor lesz a következő, pl:


Itt kiválasztottam hogy mutassa az ár grafikont Steamen és Humble Bundle-n

[link]


Itt pedig hogy az elmúlt egy évben hány leárazás volt havonta ezen a két platformon:

[link]


Ilyen részletes grafikonok nincsenek SteamDB-n tudtommal.

2023. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!