Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nyíregyházán a korzóba megvett...

Bujtika75 kérdése:

Nyíregyházán a korzóba megvettem az the eldel scrol online elsweyr játékot kell hozzá alap játék a a steames verzióval használható?

Figyelt kérdés

olvastam több helyen is hogy ez csak egy dlc és kell hozzá az alap játék is.

De feltelepiti az egész játékot amire nem enged regisztrálni a vásárolt cd csomagba van egy cd kulcs nem tudom aktiválni.

Ha a steamon megveszem az alap játékot azzal ez a cd dlc használható lesz?


2023. júl. 18. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy dobozos kiadás ezt írja:

[link]

"A kiadó saját rendszerében aktiválható, Steam-en nem."

Csak éppen az a bibi, hogy a Bethesda bezárta azóta a saját (Bethesda.net) launcherét, és beolvadt a Steam-be. A Steam kulcsoknak viszont saját szabálya van, és egy külső, nem Steam-hez generált kulcsot a rendszer nem fog felismerni. A régi kliensben a kulcs aktiválása menüpont szürke, és Steam-re irányít rá, így elvileg már a dobozos kulcsokat sem lehet ott aktiválni. Így viszont egyik oldalról sem fog működni.

2023. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ha megveszem a steames verziót és óda megpróbálom fel telepíteni a cd dlc tartalmát ne keljen megvenni még egyszer úgy jó lenne?
2023. júl. 18. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanezt írtam le az első válaszban, hogy miért nem működne. A kulcs nem a Steam formátuma szerinti, a lemezhez külön fel van tüntetve hogy NEM aktiválható be rajta.

Ha elindítod a telepítőt, valószínűleg le sem fut, mert nem találja az alapjátékot és ott megáll.

Még csak nem is DLC, csak egy expansion, Steam-en sem vehető meg külön, hanem a 60 eurós "Necrom" csomagban egyben:

[link]

2023. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sikerült regisztrálni a betesdanet re sajnos a kódot nem ismeri fel.
2023. júl. 18. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!