Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tippmix - fogadhatok két...

Tippmix - fogadhatok két külön szelvényen ellenkezőleg?

Figyelt kérdés

Tehát van egy mérkőzés, az egyiken megteszem a H csapat a másikon a V csapat győzelmét. Mindezt úgy, hogy van külön piac, ami kifejezetten arra van dedikálva, hogy "H vagy V csapat győz", viszont kötéstiltás van ugyanerre, ha egy játékon belül akarom ugyanezt egyes kötéssel megjátszani.

Ez a kötéstiltás azt jelenti, hogy külön szelvényen sem játszhatom meg egymás ellen a két tippet?



2023. júl. 14. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Külön szelvényen megjátszhatod.
2023. júl. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor fogadás szempontjából ez nem számít "csalásnak"? Nagyjából végigolvastam a szabályzatot, de ilyen szitut nem nagyon említenek benne.
2023. júl. 14. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem csalás, mert úgy vannak megállapítva az oddsok, hogy ne tudj biztosan nyerni. Még ha fociban a hazai és a vendég csapat győzelmének az oddsa is 2,00 fölött van, ha döntetlen lesz, bukod a pénzt. Kétesélyes eseményeknél, mint a tenisz vagy a röplabda olyanok az oddsok, hogy fifti-fifti esélynél kb. 1,80 - 1,80 az oddspár, vagyis ha megrakod mindkettőt egyforma téttel, akkor veszítesz valamennyit.

Viszont többes kötésnél, ha már csak egy esemény hiányzik, mondjuk 1,30 oddsal, akkor érdemes valamennyivel "levédeni", azaz megrakni az ellenkezőjét, a kisebb, de biztos nyeremény érdekében (a téttől és a várható nyereménytől függ, mennyivel).

Ezt már én is alkalmaztam többször.

2023. júl. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze nem tuti a nyeremény, azt tudom. Bármikor bejöhet a döntetlen, és akkor mindkét tét bukott. Csakhogy itt a H és V esetében is 3-as fölötti odds-okról van szó, ami azért lehet, mert a döntetlen viszont nagyon alacsonyan van (nyilván ezt vélik a legvalószínűbb kimenetelnek).

De az az érdekes, hogy a "H vagy V győz"-re megállapított odds (ha bejön) nem fizet olyan jól, mintha megteszem ugyanazt a tétet külön-külön mindkét csapat győzelmére.

Viszont közös szelvényen ez nem engedélyezett, mert kötéstiltás van rajta. Azt nem értettem, ennek a tiltásnak mi értelme, ha külön-külön úgyis megjátszhatom?

2023. júl. 14. 13:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha egy szelvényen játszod meg, akkor minden esetben vesztő lesz a szelvény!

Bármi legyen a végeredmény.

2023. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!