Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tetszik ez a játékbemutatót?

Tetszik ez a játékbemutatót?

2010. okt. 11. 19:58
 1/9 anonim válasza:

nem.

rossz pc játékok koppintás.

elég tájszólásos / parasztos az alábeszélés.

és könyörgöm ne beszéljünk úgy h a mondat fele angol a másik magyar..

2010. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz, normálisan elmagyaráz mindent.
2010. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem
2010. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
szerintem nagyon gáz...
2010. okt. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb

nekem nem is a tájszólással van a bajom hanem a sok ő zéssel hamár videó és a netre tesszük akkor gondoljuk át netán irjuk le hogy mit akarunk mondani és gyakoroljuk be hogy ne legyen rossz

2010. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, mivel egyertelmu, hogy nem irtal egy scriptet mielott megcsinaltad. Tudod a teszterek nem a video felvetele pillanataban fogalmaznak (sot altalaban nem is ok veszik fel). Tovabba, az hogy miert 72% az sem egyertelmu.


Legkozelebb ird le, fogalmazd meg (pl ne legyenek szoismetlesek) es mondd fel amit a videoban mondani fogsz. A szoveg vegen, legyen a jatekbemutatonak vege. Amikor beszelsz, hasznald sztandard (tehat irodalmi) magyart mivel a kiejtesed igenis zavarhatja (engem pl nem zavar de tobb kommentelo jelezte mar hogy zavaro) a nezoket (nezd meg az amerikai es brit bemutotok is a sztandard amerikai es brit angolt hasznaljak). A menuvel 10 masodpercnel tovabb ne foglalkozz. Mondd azt, hogy jo vagy nem jo. Ennyi. Mindeki tudja hogy van menu amin mindenfelet be lehet allitani mivel ez minden jatekban van.


Sok sikert!

2010. okt. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy én csináltam a bemutatót?
2010. okt. 12. 15:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Felteteleztem, hogy a "Tetszik ez a játékbemutatót?" kerdesben felregepelted az 'm' es 't' irtalt helyette, mivel kerdesnek t-vel a vegen nincs igazan ertelme...
2010. okt. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazad van, ez azért van mert eredetileg nem így volt megfogalmazva a kérdés.

A kérdést azért tettem fel, hogy lássam más mennyire osztja a véleményemet.

2010. okt. 13. 20:29

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!