Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Volt már veletek, hogy meghird...

Volt már veletek, hogy meghirdettetek valamit és csak hetekkel később jelentkeztek érte?

Figyelt kérdés

(Azért raktam játék kategóriába, mert Harry Potter LEGO figurákat akarok eladni.)


Jelentkeztek már Marketplace-en, Jófogáson is, de egyik sem volt komolyabb érdeklődő. Esetleg hol lehetne még meghirdetni? Adok-veszek csoportba is felraktam már fb-on.



2023. máj. 10. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy Star Wars drónt hirdettem meg jofosáson és tematikus Facebook csoportban, semmi érdeklődés hónapokig. Aztán 3-4 hónap múlva valaki írt, hogy érdekelné. Végül két darabot vett meg tőlem.
2023. máj. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, az hogy TE el akarod adni semmit nem jelent.

Nekem volt olyan eladó termékem ami kb 7-8 hónappal később ment el.

2023. máj. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oksa, köszönöm szépen!


(Jófosás xDDD azért ezen jót röhögtem.)

2023. máj. 13. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy termékem, amit felraktam egy PS kormány volt azthiszem, 2 hétig nem írt senki, aztán egy napon belül vagy 5en jelentkeztek rá. Úgyhogy, még arra is gondoltam, hogy nem látható helyre rakják ki mindig.
2023. máj. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Majd meglátjuk.

2023. máj. 17. 02:15

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!