Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farmerama-n kaptam a szerencse...

Farmerama-n kaptam a szerencse kereken 100% termény 24 órán keresztül. Mire jó, mert sehol se találom?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármi, amit ebben a 24 órában aratsz, termelsz az duplát ér. Tehát ha aratsz 50 búzát, akkor 100-at tesz a pajtába. Ha "születik" 2 juhod, akkor 4 megy a pajtába. Terem 4 almád, akkor 8-at kapsz, és így tovább...
2010. okt. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem, hogy majd a kereten besétál egy lajhár egy "100 %"-os táblával. Amíg az a tábla kint van, addig él ez a plusz. De lehet, hogy már észre is vetted :-)
2010. okt. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszike:) de amúgy ezt te honnan tudtad, mert kerestem valami leírás félét, de nem találtam:D
2010. okt. 8. 12:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemrég nekem is sikerült kipörgetnem ezt az ajándékot és kitapasztaltam :-)
2010. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és azt meg tudnád mondani, hogy hogyan lehet aranymakkor szerezni,mert a szegény állatoknál rákattintok, de a terménynél nincs semmi se. akkor hogyan szerezzek?
2010. okt. 8. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Az aranymakkot különleges terményért kapod (tojás, lovaglóóra, angóra, stb.). Ezeket te tudod előállítani, ha megépíted az erre való műhelyeket. Ezt biztos tudod, micsoda.

Egy tojás pl. ér 300 egységet, de 1 aranymakk 500-ba kerül. Értelemszerűen elegendő mennyiségű terményt kell beszállítani.

Ha megvan az aranymakk, akkor a hordónál a "+" jelnél átkattintasz a "Növény"-ről az "Egyéb"-re, itt találod a terményeidért kapott aranymakkokat. Ezt tudod bedobni a nagy hordóba.

Húúú, kicsit bonyolult így leírni, de remélem érthető...

2010. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. okt. 9. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!