Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baja a COD egynek?

Mi a baja a COD egynek?

Figyelt kérdés

Letöröltem a Cod egyet majd amikor újra fel akartam telepíteni akkor nem lehetett választani, h Install hanem, mintha fel lenne telepítve Single Player és Multiplayer módot ajánlot--->Dehát LETÖRÖLTEM!

Mi lehet erre a megoldás?


2010. okt. 6. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult--->Programok telepítése és törlése és onnan töröld le a játékot és telepítsd újra;)
2010. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocs, de ott sincs úgyhogy nemtudom, h mi baja.:S
2010. okt. 6. 19:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Kézi törlést csináltál, vagy rendes Uninstall-t?
2010. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hmmm. nekem is volt ien amugy:) nézd meg a fő mappában hátha van valami kacat ott... vagy ha nincs próbáld felrakni ugy ,hogy belépsz a CD-re vagy az IsoFájlba és a setup.exe vel elindítod:)
2010. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hihi!Megoldottam!

Vezérlőpult--->Programok telepítése és törlése-rámentem az új program hozzáadására, majd CD vagy hajlékonylemez és ott volt: F:/Setup.exe--->és az a COD 1 telepítője volt.

De azért kösz!

(Azért írtam le a válasz, h ha valakinek is ez a baja lenne akkor itt van.;))

2010. okt. 6. 19:08
 6/8 A kérdező kommentje:
Én hülye kézit csináltam.xd
2010. okt. 6. 19:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye=D Velem is előfordult ez: imádom a RuneScape-t, ahhoz meg Java kell.Én meg reggel véletlen kézileg töröltem ki a Java mappát, és hát iszonyat nehéz volt visszahozni a Java-t, hogy tovább tudjak RuneScape-zni:D Úgyhogy tanulunk mind a hibáinkból:) Most már tudjuk, hogy programot/játékot tilos kézzel törölni(ha csak azt nem lehet automatikus Uninstall-al megtenni)
2010. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod.;)
2010. okt. 6. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!