Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik MMORPG-t érdemes...

Melyik MMORPG-t érdemes 2023-ban elkezdeni?

Figyelt kérdés
Régen játszottam egy keveset WOW-al, de azt hallottam, már nem igazán éri meg elkezdeni. Olyan MMORPG-t keresek amin napi szinten rengeteg játékos fordul meg, és legfőképpen a barátokkal való együttműködésre helyeződik a hangsúly. Azt hallottam hogy a Guild Wars és az EVE online is nagyon jó. Mi a véleményetek ezekről?

2023. febr. 24. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A játékosbázis még mindig bőven a World of Warcraftban a legnagyobb. Bár elég sok a toxikus játékos is sajnos.
2023. febr. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Második aranykorát éli a Wrath of the lich King, én azt választanám
2023. febr. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Neverwinter vagy a Star Wars TOR. De inkább a Neverwinter, rohadt jó a harcrendszere és a sztorija. És alapból ingyenes.
2023. febr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én SWTOR-al játszom. Szerintem nagyon fasza ha star wars rajongó vagy.
2023. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
runescape
2023. febr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Eddig a Runescape volt legértelmesebb.


wow, és tor-al az a baj hogy havidíjasok, így ha f2p-ként akarnál játszani hamar elmegy kedved. Én tor-ba 2 hetet se bírtam mert a nénikéjüket annyira lekorlátozzák f2p játékosokat hogy már már kényszerítenek hogy légy előfízető. Gyomorforgató ez a hozzáállás. A wow legalább csak havidíjas nem úgy mint az az pénzéhes dög tor...

2023. febr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
warframe is inygenes
2023. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Haverokkal final fantasy xivet kezdtük el kb 2 hónapja nekem már van benne 500 órám és imádom, sokkal jobban bejött nekem mint a wow (de azzal is játszottam jó pár évet de még wotlk cata pandaria körül)
2023. márc. 3. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!