Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3 move vagy Wii?

PS3 move vagy Wii?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 14:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Igyekszem:D Ez esetben elnézést:D
2010. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem baj én is fojton szidom :D Próbálja meg elfogadni hogy egy konzolnak van jó-és rossz oldala de mindegy köszönöm hogy segíthettem kérdező!
2010. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ne veszekedjetek két konzolon :D :D

Én érvekkel szeretek beszélgetni. Most meg is teszem!

A konzolok közül szerintem a ps3 a jövő!!! Csúcs grafika

HD, 3D(!!!!!) támogatás, ÉS Blu ray!!! A kék lemez a jövő!!!

Én sokáig X-box 360 és Ps3 között vacilláltam....! Utána ps3 mellett döntöttem....!!! Nagyon sokáig úgy volt, hogy ps3..!!! Egy ideig nem jött össze, így volt időm alaposan gondolkodni! A végén a Wii mellett döntöttem! A Wii lett a nevető harmadik..! Miért is??? Körülnéztem a ,,piacon,, hogy milyen a játékkínálat a ps3-on, és a Wii-n!? Nekem a Wii-é sokkal jobban bejött!!! A Ps3-on többnyire akció, horror lövöldözős játékok vannak(nem csak az..!), Wii-n viszont nagyon jó pofás játékok! Mondok egy párat:

Mario Galaxy:1,2 Mario Kart, London Olimpia, Donkey kong, New Mario Bros...stb...És ez csak 5...!!! Tudom ps3-ra meg a ps3 fanok válaszolnának, hogy ott meg mennyivel van jobb játék, mint a Wii-n, de mindenki mást szeret!!! Nekem jobban bejönnek a NITNENDO játékai, mint az összes többié...!!! Én aki SNES-en nőttem fel, így nekem ezek a játékok kedvesek..!!! Nagyon szórakoztatóak a Wii-s játékok! Nagyon állat, hogy pl: BAUSER MEG YOSHI asztali teniszezik! xd xd xd xd :D :D

A grafika meg nem szar!!!!!! Tény: A PS3-é sokkal jobb, de azért legyünk őszinték! Kinek mi a szar! Nekem nem szar!!!! Ja, és hozzátenném, hogy a Wii már csak 36-40e. ft(olcsóbban!), szal ennyi pénzért (is) szerintem megéri...!!! A PS3 move-val 70 fölött...!!!

És jön a WII U??? Nem érdekel..! Nekem a Wii lesz az új!!!!!!!!!

Szóval, én a Wii mellé teszem a voksom!!!!

2012. máj. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!