Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3 move vagy Wii?

PS3 move vagy Wii?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 14:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Wii!A Move csak a HD grafika miatt jó, de a Wii sokkal jobb játékok vannak.Én nekem volt választási lehetőség, tegnap előtt, hogy PS3 mellé Move, vagy Wii és a Wii-t választottam.És nem bántam meg:) Mellé megkaptam a Super Mario Galaxy 2-őt és még csak suliba se mentem ma, mert annyira jó játék=D
2010. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
:/ te beteg vagy
2010. okt. 5. 15:17
 3/23 anonim ***** válasza:
Már miért lennék?:D A Move csak a HD grafikáért jó, de másért nem.A Wii-ben ezerszer több lehetőség van, mint a Move-ba.Amúgy is, a Move csak Wii utánzat.
2010. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Amúgy meg már nem is kellett még egy nagy számítógép, annak itt a PC-m.Míg gyakorlatilag a PS3 egy kistudású PC, tele játékokkal. Amúgy is, én Nintendo rajongó vagyok, a PS lúzer!:D Éljen a Nintendo DSi! vesszen a PS!
2010. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ha van ps3ad megéri mellé a move ha nincs akkor wii

Vesszen a nintendo éljen a ps!! :D

2010. okt. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Összekeverted, éljen a Nintendo, vesszen a ps!:D A PS már inkább "számítógépeket" csinál TV-re, csak azzal a különbséggel, hogy csak játékok, filmek és zenék mennek rajta.A Nintendo legalább igazi konzolokat gyárt:)
2010. okt. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem kevertem össze hidd el :D
2010. okt. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Pedig úgy tűnik=D
2010. okt. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

ps3 jobb mint a wii

Mondjuk a kettőt össze sem lehetne hasonlítani ha nem lenne move ami persze sokkal precízebb,jobb játékok(thumble,heavy rain,gt5)persze a wiinél is vannak jók(super mario galaxy 1,2) de szerintem psmove


Kedves kérdező! Hogy döntöttél?

2010. okt. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Én a válaszotok alapján és utána néztem mindkettőnek és a ps3-at választottam

:)

2010. okt. 11. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!