Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik hogy Assassin's Creed...

Létezik hogy Assassin's Creed 4 része más befejezést adott?

Figyelt kérdés
Mármint régen mikor kijátszottam a játékot, én teljesen más befejezésre emlékszem a "jelenkorban" a fő sztori persze ugyan úgy végzödött a kalózos szál, de a jelenkori rész valahogy más volt. Ez lehet séges, hogy az a rész valamiért más volt, vagy én emlékszem rosszul? Én úgy emlékszem, hogy a jelenkorban is kellet ugrálni valami építkezésen, és ez most mikor újra játszottam nem volt.....

2023. febr. 15. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
tudom beteges de 13szor játszottam ki az ac4et XDXD amire te emlékszel, az az ac3 lesz, abban kellett a jelen korban is ugrálni, esetleg még a brotherhood, vagy előbbi ac-k, a 4ben már FPS módban láttad csak a karaktered a jelenkorban
2023. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az kemény xd
2023. febr. 16. 00:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2023. febr. 16. 00:10
 4/5 anonim válasza:
Az ac gamekbe sok féle befejezés van pl: az odysseyben van kb 5
2023. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4-es ,ez csak az odyssey és valhallára igaz.... az igazi assassins creedeknek csak 1 befejezése volt (ami az utolsó két részig volt igaz(odyssey/valhalla).
2023. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!