Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik olyan játék vagy...

Létezik olyan játék vagy program ami segit abban hogy gyakorolhasam a kontrollerel való játékot?

Figyelt kérdés
Csak valami egyszerű. Olyasmi mint egy ritmus játék amivel a gombkombináciokra lehet rá szoktatni magunkat.
2023. febr. 9. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek kéne ezt külön gyakorolni? 😅 nem kell... csak játssz amit élvezel, és majd rááll a kezed.
2023. febr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
assassin s creed, mortal kombat, gta, skyrim, driver san fransisko... illetve bármilyen autóverseny vagy sportszimuláció sokkal élvezetesebb és játszhatóbb gamepaddel. ahogy #1 irta nem kell külön gyakorolni csak játszani.
2023. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A játék maga a gyakorlás. Azzal kell játszani, amit kontrollerrel akarsz játszani. Gondolom az analóg karokkal küszködsz. Ismerős, én is azokkal szenvedtem, de belejöttem, billentyűzet+ egérről váltottam kontrollerre.
2023. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Verekedős játékok (pl. Street Fighter, Tekken, Mortal Kombat), Run n' gun (Contra, Metal Slug, Turrican), Beat them up (Streets of Rage, Castle Crusher, Tinininja teknősök) és Shmup (Dodonpachi, Battle Garegga) műfajt tudnám javasolni.

Igazából bármilyen arcadeból származtatott műfaj megteszi.

2023. febr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Assassins Creed-ek ilyen szempontból tökéletesek.
2023. febr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan játékokkal játssz, amiknél alapvetően nem tét a pontosság és az időzítés. Szóval például a Dark Picture Antalogynál ez a kettő elég fontos, ráadásul stressz az egész játék (horrorszéria), de például a Skyrimnél, arcadeszerű játékoknál valóban nem nagyon lehet mit elrontani.
2023. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kérdező: egyébként mivel szoktál, mivel szeretsz játszani?

többiek: 2-es válasszal mi a probléma?

2023. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!