Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket vegyem meg? Halo 3...

Melyiket vegyem meg? Halo 3 vagy Mass effect 2?

Figyelt kérdés

azt is irjátok meg,hogy miért

lécci


2010. okt. 3. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én (ha megvan a Mass Effect 1) akkor az ME2-őt ajánlanám, egyrészt mert a Halo 3-rommal nem játszottam, másrészt szép grafika, néhol döcögős, de jó történet (főleg ha átimportálod az ME-ből a karaktered), jó harcrendszer, és satöbbik az ismertetőjegyei.
2010. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megvan a ME1, akkor nyilván a ME2-t vedd meg. Nekem egyértelműen a kedvenc játékaim, anno ezért vettem boxot, meg bazi nagy tv-t. A Halo 3 nem rossz, de csak akkor élvezhető, ha multizol is vele. Ami mondjuk nem szerencsés mostanában, mert mindenki a Reach-el játszik, aki meg marad Halo 3-nál az már annyira penge, hogy esélyed sincs életben maradni.
2010. okt. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mass Effect 2. A Halo 3 eleg szar mostanaban (senki nem jatszik vele a MW2 es a REach miatt)... A single player resze meg nagyon szar...
2010. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gerapppa ***** válasza:
Mass Effect 2-t vedd meg :)
2010. okt. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!