Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Call of duty 2 miért csinálj...

A Call of duty 2 miért csinálja ezt? :@

Figyelt kérdés

Feltettem a cod2-t a gépemre , a directx9 is fenn van , és amikor elindítanám a játékot azt írja ki, hogy

Directx(R) encountered an unrecoverable error.

Check the directx(R) FAQ for possible solutions.

és meg jelenik ez az ikon. rá megyek, hogy ok és behoz egy oldalt : [link]


ja és win7 van a gépemen ha ez valamit számít. de én nem értem miért írja ki ezt a hibát ha egyszer fel van telepítve a DIRECTX9. aki tud segítsen kösz.


2010. okt. 3. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A kérdés inkább az hogy egymagába van fent a directX vagy ami a játék könyvtárába van, azt is feltetted e?

Mert ha nem, azzal kezd és ez másnál is így van minden játékhoz tartozó directX-et fel kell rakni még ha DX11 is van a gépeden (felülírni nem fogja) de az kell a játék futtatásához. A windows 7 nem lehet akadály, nekem is az van.

Ha nem ez a gond, akkor még van rá egy tippem.

Jelezz ha sikerült megoldani.

2010. okt. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

kösza tippet de nem működik.

ugyan ezt meg próbáltam xp-n feltettem azt a directx-et ami a játékhoz van és még mindig nem jó, ugyna azt írja ki :( . egy kis segítség pls pls

2010. nov. 3. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!