Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan távolítsam el a modokat...

Hogyan távolítsam el a modokat a GTA Vice City-ből?

Figyelt kérdés

Lecseréltem az összes eredeti autót a játékban moddoltakra. De rájöttem, hogy jobb az eredeti.


Utánaolvastam, újra kell telepíteni a játékot és megoldódik a porblémám. Hát nem.


Újratelepítettem, és már a főképernyőn láttam hogy bent vannak a modok (is, mivel a főképernyő hátterét is megváltoztattam). És nem értem. A játék minden fájlját véglegesen letöröltem. A telepített modok .rar fájljait, semmi nem maradt a játékból, és mégis így települt vissza. Körülbelül 10x újratelepítettem a játékot, mindig sikertelenül.


Már azt is megcsináltam, hogy egy másik verziót töltök le, ugyanúgy megmaradt minden módósításom.

Feltelepítettem egy másik gépre (amit leteszteltem, nem voltak benne a modok) és amikor azt másoltam rá erre a gépemre, megintcsak a moddolt szart kaptam. De ez nem is lehetséges!

Ja, és egy eredeti gta3.img fájlt is telepítettem és cseréltem, mert úgy tudom, abban a fájlban cseréli ki a textúrákat. Semmi nem hatja meg a játékot.


Már teljesen kikészít. Mit lehet tenni?



2022. dec. 23. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
San Andreasnál az működött ilyenkor, hogy egy másik mappába telepíted a játékot, nem a játék által felkínált alapértelmezettbe.
2022. dec. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kipróbálom. Viszont akkor azok a modok valahol még mindig telepítve vannak. Ez pedig zavar, szeretném "tisztán tartani" a gépemet, felesleges fájlok nem kellenek.
2022. dec. 23. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos hogy minden régi mappát töröltél aminek köze lehet a vice cityhez?

"Dokumentumok/GTA Vice City User Files" mappát is?

2022. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát azt éppen nem.
2022. dec. 28. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!