Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox series s mi a véleményetek?

Xbox series s mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy olcsóbb,lemez nélküli,kevés a tárhelye. Ez mennyire zavaró vagy a későbbiekben nagy baj lehet a kevés tárhely? En csak játékra szeretném használni. Mennyi idő letölteni egy komoly xbox játékot? 46 mbps a net sebessége.

2022. dec. 4. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi játékot szeretsz "pörgetni" egyszerre.


Ha sokat, akkor érdemes beruházni legalább egy külső USB3-as SSD-re, ahonnan ha indítani nem is, tárolni tudod a letöltött játékokat (a nem X/S optimalizált játékok indíthatók is innen, nem csak tárolhatók). Vagy megoldás lehet később a hozzá kapható bővítő, de egy 1TB-os bővítés ára jelenleg kb. a konzol ára (viszont tök jól működik, én vettem hozzá, nem bántam meg).


Hogy mennyi idő letölteni? Számold ki :-) A sávszélességeddel egy 50 gigás játék letöltése olyan 2,5-3 óra, de csak becsült szám, sok mindentől függ.

2022. dec. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátomnak van Series S. Abszolút a játékoktól függ, hogy mekkora a tárhelye. 100GBos játékokból kb 3 fér rá, a többiből akár 7 vagy több is. Például Fifa és Fortnite az 40-50GB tehát akár hét ilyen játék is felrakható. Fall Guys vagy Rocket League az kevesebb mint 10GB. GTAV, Forza ~100GB körül van így azokból már három. Általánosan a legnagyobb probléma a Call of Duty játékokkal szokott lenni ahol az évenkénti rész is mindig több mint 100GB és az ingyenes Battle Royale is. Így egy teljes COD telepítés (aktuális rész + Warzone) simán megehet akár 250GBot is. Szerencsére ez valamennyire kordában tartható, mert az éves COD esetében külön lehet telepíteni a játék egyes részeit (multi, sztori, co-op stb). Mivel a történetet/co-opot általában egyszer játssza végig mindenki ezért nem szükséges fent tartani. Viszont a Warzoneből nincs mit letörölni.
2022. dec. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mivel ugyan az az ssd van benne mint a series X ben ugyan annyi idő letölteni rá játékot, csak a kapacitása fele akkora. Nekem nem volt elég ez a 400 akármennyi gb, vettem egy 1 tb-os bővítést.


A konzolról: először jól elvoltam vele, normálisan futott minden rajta, de amikor a Wreckfestel játszottam series S-en, hát ott jöttem rá hogy az X sokkal jobb, nézz meg összehasonlító videót róla a Wreckfestnél :D Habár ezen az 1 játékon kívül nem volt más olyan amin tapasztaltam volna hogy konkrétan zavaróan nem jól teljesít a gép, de ez pont egy olyan játék amit szerettem és nagy szívfájdalmam. Továbbá az is hogy van csomó xbox 360-as lemezes játékom, és nem tudok játszani velük mert nincs lemezmeghajtó, és kénytelen vagyok digitálisan újra megvenni őket :/ Már amelyiket lehet, és nem lett törölve a marketplaceről...

2022. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!