Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Witcher 3-ban hogyan lehet...

A Witcher 3-ban hogyan lehet karaktert építeni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon játszottam még vele, de sok helyről hallom hogy jó játék. Van benne ilyen talent rendszer szerű dolog? Szintlépéssel kapsz pontot, amit eloszthatsz, tehát ilyesmi? Lehet benne grindolni?

Vannak karakter specifikációk, vagy nem is tudom? Mennyire kell "RPG"-nek elképzelni ezt a részét a játéknak?


Egyszer-kétszer nekikezdtem, viszont mindig elakadtam ott, hogy nem tudtam hogyan lehet gyógyulni.. Nekimentem egy farkasnak, túléltem 5% hp-n, aztán nem ment vissza az életerőm, és gőzöm sem volt róla hogy gyógyulhatnék fel. :S Meg hát elég béna is voltam az egészben, nem nagyon tudtam mit kezdeni a harcrendszerrel az elején.

De gondoltam ha van lehetőség RPG-sre venni benne a figurát, tehát mint a pokemon játékokban hogy oké, amint kinyílik a világ felfarmolom magam 7545 szintűre, aztán már a történet második küldetésének is úgy megyek neki hogy ledarálom azzal ha ránézek. :D


2022. dec. 1. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Van benne story only mód
2022. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az jó, viszont normál módon próbálnék belejönni a játékba :D
2022. dec. 1. 16:14
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Normál módon majdnem megöl 1 farkas? xD Ha még halálfutam szinten bénázol azt mondom oké, de normálon 1 szem farkas magába hogy a csudába tudna megölni? xD Most nem bántani akarlak de itt valamit nagyon rosszul csinálhattál. Ott az ALT és a SPACE gomb is hogy kikerüld/elugorj vagy a jobb egérgombos block-al is fel tudod fogni a farkasokat. Ráadásul a farkasok az egyik legkönnyebben megölhető mob, tőle már csak sokkal nehezebbek lesznek.


Életerőt étel/itallal vagy meditációval(csak könnyü és normal-on éle ez a lehetőség) tudod visszatölteni. Van erre külön perk hoy evés/ivás után még fél órán át tölti vissza életed.


Harcrendszer nekem is elején picit fura volt, lévén korábban sok éve csak az 1. részhez volt szerencsém, de ez még jobb is mint az, sokkal jobb.


Ne félj elixireket és bombákat használni a harcba. Sokat tudnak segíteni. Mondjuk normal szinten még nem érződik meg annyira csak a nehezebb szinteken van igazán jelentőségük. Normal szinten minden komolyabb taktikázás nélkül végig lehet vinni a játékot. Én most 15-ös szinten tolom Novigrad-ba azokat a quest-eket amihez az ajánlott szint 20-25. xD Eddig 1x volt csak hogy szorult helyzetbe kerültem de az Axii mindent megold. xD

2022. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!