Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect 1-ben mit jelenthe...

Mass Effect 1-ben mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

A következő gombokat kell nyomnotok XBox360-on a mag visszaállításához, miután lelifteztetek hozzá:


X -> Y

X -> B

Y -> B

X -> Y

B -> X

B -> Y

X -> Y

X -> B

Y -> B

Y -> X

B -> X

Y -> B

X -> Y

X -> B

Y -> B

Pc-n nyomom és elakadtam ezzel a feladattal, a végigjátszásban viszont csak xbox-os megoldást írtak le!


2010. szept. 29. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Használj omnigélt, az inventory úgyis tele van felesleges cuccokkal, azt az (asszem) százat könnyen elő lehet keríteni belőlük. Ha ez a megoldás nem tetszik, akkor próbálkozni kell, PC-s végigjátszás nem készült (tudtommal).
2010. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. szept. 29. 21:49
 3/3 treffhetes ***** válasza:

PC-n ha egérrel kattintgatsz az oszlopok felirataira, akkor működni fog. a feladat meg az, hogy át kell pakolászni a téglákat egy másik oszlopba, de mindig csak a legfelsőt tudod elrakni, és csak méret szerinti sorba lehet rakni őket. szóval PC-n:

B - K

B - J

K - J

B - K

J - B

J - K

B - K

B - J (elvileg ott tartunk, hogy a legnagyobb tégla a jobb oszlopban van, a többi a középsőben)

K - J

K - B

J - B

K - J

B - K

B - J

K - J


azt hiszem, minden megvan, többször is végignéztem, jónak tűnt, szóval ez lenne a megoldás, az elején én se tudtam mit kezdeni vele, aztán amikor sikerült megoldani, úgy megörültem neki, hogy azóta akkor is végigjátszom, ha tele vagyok omnigéllel:)

2011. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!