Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims2 másolt CD-t hogy lehet...

Sims2 másolt CD-t hogy lehet feltölteni? Nem megy! LENT

Figyelt kérdés
szerintem hiányzik valami program, mert mikor egy haverom próbálta feltelepíteni, nem engedte elindítani. én arra emlékszem, hogy lent a tálcán az óra mellett volt egy kis piros négyzet benne egy villámmal, és arra kellett rákattintani hogy el tudjam indítani. én nem vagyok nagy informatikus és semmit sem értek hozzá. annyiszor próbátam már de nem tudom! pedig egyszer sikerült a kereszttesómnak feltölteni ide, de az több órát vett igénybe, és nem tudom, hogy juthatok el ahhoz a több órás munkafázishoz. mert egy másolt cd-nél nem elég az, ha berakjuk és már működik is...:((
2010. szept. 28. 17:21
 1/4 A kérdező kommentje:
próbáltam*
2010. szept. 28. 17:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Deamon tools a program neve.Szerintem ez kell neked.Ha nincs a gépeden,írd be a google-ba és töltsd le,aztán telepítsd.Utána ha minden igaz ott lesz az óra mellett.Aztán arra rákattintasz és ki fogja írni,h.eszköz üres (legalábbis nekem ezt írja ki).Aztán arra kattintasz és megkeresed cd és megnyitod vele a fájlt.
2010. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2010. szept. 29. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint sikerült?:) Nagyon szívesen!:)
2010. szept. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!