Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps4 elavult vagy meg mindig...

Ps4 elavult vagy meg mindig érdemes venni?

Figyelt kérdés

2022. szept. 27. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Elavult. Ha szeretnél PS4-es játékokkal játszani, akkor érdemes.
2022. szept. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Én már nem vennék. Bár fene tudja, ha 30k ért hozzád vágnak egyet 2-3 használt játékkal akkor vegyed.

Amúgy a PS5 lejátsza a PS4 játékokat, szóval ahhoz a géphez két generációnyi cucc tartozik. Ha újonnan akarsz venni, inkább kivárnám már azt.

Mik az igényeid?

2022. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ps4 pro-t annyiert nem kapsz.
2022. szept. 27. 15:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából nekem uj a ps4 is, mert nem jatszottam eddig.
2022. szept. 27. 15:41
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha így is úgy is teljes árat fizetnél érte, akkor inkább PS5-t vegyél.

Lehet, hogy valamennyivel drágább, de legalább akkor az még 7 évig játékkonzol.

2022. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Én másfél 2 hónapja adtam el a Ps4 pro konzolomat 2 kontrollerrel játék nélkül 140 ezerért! 2 napot nem volt fent marketplacen

Péntek reggel tettem fel szombaton délután már jöttek is érte!

Ép hogy volt időm bedobozolni!

2022. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
2-es, a PS5 mióta játszik le PS4-es játékokat? A PS3-asokat se játsza le, nem hogy 4-eseket. A PS5-re kiadott játékok vannak PS5-re, PS4 játék 1-2 van csak.
2022. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

2-es vagyok: Amióta létezik PS5 lejátszik PS4 játékokat.

PS3 játékokat egy jó ideig semmilyen konzol nem fog lejátszani, mert a Cell processzoros baromkodás miatt nehezen emulálható.

Viszont a PS5 és PS4 hardver architektúrája kvázi megegyezik, így elég könnyű volt nekik ezt megoldani. Azt hiszem 10 db alig ismert játékon kívül mindent lejátszik, sok esetben még fel is patcheli magát a szoftver, hogy szebben nézzen ki az új konzolon.

Szóval ja, aki PS4 játékokkal akar játszani, és hosszútávra szeretne konzolt venni, az nyugodtan vehet PS5-öt erre célra.

2022. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!