Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért házi kedvencnek ismeri...

Miért házi kedvencnek ismeri fel a sima sims 2-t?

Figyelt kérdés
A sims 2 alapjáték rajta volt a gépemen rátettem a házi kedvenceket, de nem indult, mert valószínű, hogy rosszul lett megírva a cd. Letöröltem az egész simset s gépemről. Újra telepítettem, kérdezte, hogy milyen nyelven, majd kérte a jelszót. (az alapjáték jelszavát) viszont amikor beírom és rálépek a tovább gombara, akkor a a sims2 házi kedvencek képe jön ki. Szóval mintha azt telepíteném fel. Úgy ismeri fel. Feltelepítem, elindítanám és nem indítja a játékot. Azt írja ki, hogy telepítsem a házi kedvencek kiegészítőt, mert anélkül nem fut. Mindent átnéztem a gépemen, hogy nem e maradt valahol fent a játék, de sehol sem találom. Miért házi kedvencnek ismeri fel a sima sims 2-t?
2010. szept. 26. 15:30
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
cd-ről telepítetted az évszakokat?
2010. szept. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
igen szóval. total commanderbe. egyik oldalon megnyitom a simset a másikon az évszakokat mind a kettőnél Tsbinb lépek be. és az évszakokból az "exe"-t áthúzom a sims alapa Tsbin-be?
2010. szept. 26. 17:48
 33/35 anonim ***** válasza:
Nem.Az egyik oldalon nyisd meg azt ahonnan telepítetted az évszakokat.Ha cd-ről telepítetted akkor az egyik oldalon nyisd meg a cd-ét és ott kellene lennie egy crack mappának.A másik oldalon nyisd meg azt ahová telepítetted és csak ott a tsbin-t.Ha ez meg van akkor a crack mappából az évszakok ikonját másold át és írd felül.
2010. szept. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
sikerült, indul....de a betöltésnél azt írja hogy hibát észlel és leáll
2010. szept. 26. 19:13
 35/35 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom mi lehet!Én pont ma jártam így a sims 3-mal.Mindent leszedtem és újra akartam telepíteni,erre kiírt valami hibát.Így megint leszedtem mindent és újraindítottam a gépet.Aztán újból megpróbáltam telepíteni és akkor sikerült.Nem írt ki hibaüzenetet.Majd próbáld meg te is,hátha sikerül.Ha van hozzá türelmed és kedved akkor csinálj mindent előröl.Én rengeteget szenvedtem vele,de többségére sikerült rájönnöm.Ha esetleg valamiben még tudok segíteni szívesen segítek!:)
2010. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!