Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért házi kedvencnek ismeri...

Miért házi kedvencnek ismeri fel a sima sims 2-t?

Figyelt kérdés
A sims 2 alapjáték rajta volt a gépemen rátettem a házi kedvenceket, de nem indult, mert valószínű, hogy rosszul lett megírva a cd. Letöröltem az egész simset s gépemről. Újra telepítettem, kérdezte, hogy milyen nyelven, majd kérte a jelszót. (az alapjáték jelszavát) viszont amikor beírom és rálépek a tovább gombara, akkor a a sims2 házi kedvencek képe jön ki. Szóval mintha azt telepíteném fel. Úgy ismeri fel. Feltelepítem, elindítanám és nem indítja a játékot. Azt írja ki, hogy telepítsem a házi kedvencek kiegészítőt, mert anélkül nem fut. Mindent átnéztem a gépemen, hogy nem e maradt valahol fent a játék, de sehol sem találom. Miért házi kedvencnek ismeri fel a sima sims 2-t?
2010. szept. 26. 15:30
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Na,most ezt nem értem!Az alap játékot az feltelepíti rendesen?Mármint úgy hogy be is fejezi a telepítést és ikonnak ki teszi az alapjáték ikonját?Mert nekem úgy volt,h. az egyetemet kérte,ahogy az alapot feltettem.De azt írta ki,h. helyezze be az egyetem lemezt.De nem csináltam vele semmit.Szerintem nekem azért írta azt ki,mert én az alapjátékot sosem crackeltem,mert mindig kiegészítőkkel játszottam.És mindig csak azokat crack-eltem.
2010. szept. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Feltelepítem az alapjátékot és utána írom, hogy mi a helyzet. Max 5 perc, maradsz addig? Tudsz segíteni? Nagyon köszönöm előre is!!!
2010. szept. 26. 16:55
 13/35 anonim ***** válasza:
Ja,amúgy nagyon szívesen!És szerintem,ha felteszi az alapot és ki is teszi az ikonját,akkor utána telepítsd fel a házi kedvenceket,de egy másik mappába és azt crack-eld.A cracket az azt hiszem ide kell tenni a kiegészítőnél:kiegészítő mappája és azon belül a Tsbin-be.
2010. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Ok!Maradok!És segítek,ha tudok!:)
2010. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
megy a sims 2 alap:) kösziiiiiiii
2010. szept. 26. 17:07
 16/35 A kérdező kommentje:
nem akarja most elindítani a kiegészítő telepítőjét.
2010. szept. 26. 17:12
 17/35 anonim ***** válasza:
Nincs mit!:)Akkor a kiegészítőt nem is akarod telepíteni?
2010. szept. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
de, megnyitja, de olvassa is,de nem indul el a telepítés...
2010. szept. 26. 17:14
 19/35 anonim ***** válasza:
Megnyitottad?Ha igen akkor keresd meg,h. auto run és arra kattints kétszer.
2010. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
csak az évszakokat telepítem. azt kell crackalni?
2010. szept. 26. 17:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!