Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb MMORPG játék?

Pintér Dani kérdése:

Melyik a legjobb MMORPG játék?

Figyelt kérdés
Egy olyan játékra gondoltam ami MMORPG de nem ilyen kardal hadonászós mint a metin2 hanem modernebb pl: lézer puskák, pisztojok...stb. szóval egy belevaló modern mmorpg-re gondoltam (persze nem fizetős és könnyen megérthető játékra).
2010. szept. 25. 11:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah és légyszi ne 2d-seket mondjatok
2010. szept. 25. 11:31
 2/7 anonim ***** válasza:
World of Warcraft nem jó? Nem fizetős csak játsz tört szerveren és ennyi.
2010. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
wow? régen játszottam vele de abbahagytam. jó meg minden de most inkább valami modernebbet keresek. de most hogy így mondod, lehet hogy újra elkezdek wowozni :)
2010. szept. 25. 13:44
 4/7 anonim ***** válasza:

őszintén egyiket se ajánlom a mostaniak közül. A wowon kívül mindegyik haldoklik és gyenge minőségű.

Talán az Aiont ajánlanám, de csak ha ázsiai szerveren tudnál és akarnál is játszani :D


vagy várd meg a guild wars 2-őt...az még ígéretesnek néz ki, de ki tudja mi lesz belőle. És ez ingyenes lesz, vagyis csak a játékot kell megvenni havidíj nincs.

2010. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vagyis wowozz nyugodtan mert nem hiszem, hogy lesz jobb egyhamar.
2010. szept. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi
2010. szept. 25. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Szeva mindenki a hagyományos MMO-játékokat mondta wow, aion stb. De te aszt írtad hogy valami modernebb íme az én kedvenceim. Planet Calypso-Ace online-Battleswarm-Project of Planets. Ez csak pár játék néz videókat a youtube-on.


Ajánlom www.mmohunter.lapunk.hu

2010. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!