Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg vásároljam ?

Meg vásároljam ?

Figyelt kérdés

sziasztok 4 napig ingyenes volt a for honor nevezetű játék steamen és nagyon megtetszett de nem tudom hogy meg vásároljam-e


érdemes? sokan játsszák még? mikor játszottam vele akkor Nagyon sokan játszották gondolom azért mert ingyenes volt pár napig és így Sokan letöltötték

de így hogy már nem ingyenes nem tudom hogy mennyi játékos van

akinek meg van a játék az leírná nekem hogy nyugodt szívvel meg vehetem mert van elég játékos


FIGYELEM! tudom hogy a helyesírásom nem a legjobb de ezt mellőzzük ha kérhetem!

nem akarok senkivel vitába szállni csak segítséget akarok nem pedig Nyelvtan oktatást köszönöm


2022. aug. 3. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Van átlag napi 5 ezer játékosa, annyira még nem hagyták el (a népszerűsége csúcsán 200 ezernél is többen játszották egy időben), de ez hónapról hónapra és évről évre csökkenni fog, úgyhogy addig kell beszállni míg van kivel játszani.


Előre szabadkozás helyett arra is fordíthattad volna az energiát, hogy megtanulod azt a 3 egyszerű szabályt az igekötőkkel kapcsolatban, és akkor nem kell mindig sűrű bocsánatkérésekkel lezárni a szövegeket.

2022. aug. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van a játékban Crossplay PC-Xbox-PS között, szóval a Steames statisztika csak töredéke a játékosoknak, meg PC-n a legtöbben Ubisoft Connecten játszanak, ami szintén nem számít bele a Steam statisztikába. Vannak bőven játékosok, a népszerűbb játékmódokba pár másodperc alatt talál játékosokat és ritka, ha ugyanazokkal a játékosokkal dob össze.


Viszont én a helyedben az Ubisoft Connecten venném meg a játékot (Úgyis kell a Steames verzióhoz is), mert ott jelenleg 4,5 euró a Standard kiadás 30 euró helyett. Vagy akár a Marching Fire Kiadás 12,5 euróért, amiben megkapod az Árkád játékmódot és rögtön felold 4 Wu-lin karaktert (Tiandi, Nuxia, Jiang Jun, Shaolin). A Starter kiadást viszont semmiképp se vedd meg, mert abban drágábban lehet feloldani a karaktereket, mint a Standard verzióban és nem éri meg az a pár euró, hogy akár hetekkel tovább tartson 1-1 karaktert feloldani.

2022. aug. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2 válaszoló valamiért a Ubisoft Connectben nem tudom meg vásárolni mert nincs ott semmi olyasmi amivel a játékot meg tudnám venni


a játék ingyenes volt és le kellett töltenem a Ubisoft Connect hogy induljon a játék és ahogy véget ért a ingyenes hétvége be ne marat a Ubisoft Connectban a játék azzal a szöveggel hogy le járt


és nem tudok semmit kezdeni vele a játékot a számítógépről el távolítottam mikor véget ért a ingyenes része

2022. aug. 4. 14:39
 4/6 A kérdező kommentje:
már meg van egyébként mi az a árkád mód ?
2022. aug. 4. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Az árkád módban gép ellen lehet játszani (akár barátokkal is) véletlenszerűen generált harcokban, amikben kaphat a játékos és az ellenfél is különböző pozitív és negatív bónuszokat. Mint például: visszatöltődő élet, vérzést ad a betalált támadás, csak kivédhetetlen ütéssel támad az ellenfél, az ellenfél újraéled ha nem végzed ki, stb. Ha ezeket a csatákat teljesíted, akkor kaphatsz belőle a karakterhez effekteket, armor színeket, mintázatokat, stb amiket a többi játékmóddal nem tudsz megszerezni. Illetve szoktak lenni időszakosan fix harcok is ebben a játékmódban, amik általában elég nehezek, viszont ezekért nagyobb eséllyel kaphatsz cuccokat. Mert hogy ezek a megnyerhető cuccok nem fixek, tehát lehet, hogy akár 3 árkád meccset is nyerned kell, hogy kapj belőle valamit. Viszont legalább változatosak benne a meccsek.
2022. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem értem nem enged sehol vásárolni a kártyával 200 ezer van a kártyán de még is eszt írja ki a steam


A vásárlás nem fejeződött be. A bankkártya-kibocsátó elutasította bankkártyád adatait.


Bizonyos esetekben a bankkártya-kibocsátó „zárolhatja” az összeget a számládon, de nem terheli meg azt. Az alább látható adatokban esetleg előforduló hibák javítása után próbáld meg újra a vásárlást.


nem értem mi ez minden szót helyesen írtam be OTP mastercard kártyám van

2022. aug. 4. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!