Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a lényege a Genshin Impactn...

Mi a lényege a Genshin Impactnak? Letöltöttem telefonra, játszottam vele vagy fél órát, de nem nagyon értem. Folyamatosan csak utasításokat ad, így nem túl izgi.

Figyelt kérdés
2022. júl. 24. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát fél óra alatt el sem kezdődik a történet. Ez 1 több 100 órás mmorpg féleség. Csak itt inkább story-ra mentek. Folyamatosan bővitik a játékot. Új story történések, új karakterek,tárgyak,stb. Fél óra alatt még a tutorial-t is épphogy csak ha elkezdted. Tutorial alatt persze hogy utasitgat. Amint letudod szabadon mehetsz oda ahova akarsz és azt csinálsz amit akarsz. Folytathatód story-t is(ami ajánlott is, mert enélkül ne leszel erősebb).
2022. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A felfedezés, gatcha, harcok, sztori, fejlesztés. Én mikor elkezdtem volt hogy 9 órát is játszottam összesen. Sok a felfedezni való, összegyűjtendő dolog. Gondolom a tutorialt csináltad, így nem meglepő. Az kell hogy a teljesen alapokat értsd. Játssz tovább, ha utána se tetszik akkor nem neked való.
2022. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!