Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az euro truck 2-ben mitől...

Az euro truck 2-ben mitől lehet az, hogy folyamatosan pörög a motor? Berakom 1esbe, és magától elindul. Üresben is folyamatosan pörög. Baromi idegesítő, és teljesen élvezhetetlen a játék. Ja, kormánnyal játszom, ha ez esetleg számít valamit.

Figyelt kérdés
2022. febr. 5. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
E vel lehet leállítani
2022. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy le lehet állítani a motort, de amint bekapcsolom, felpörög, még ha nem is nyomon a gázt. És folyamatosan pörög, még ha üresben van, és nincs a lábam a gázpedálon, akkor is.
2022. febr. 5. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom de nekem us pörög emlékeim szeint mert rég játszottam
2022. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Húzd ki egyesével a perifériákat (kormány pedál, kontrollerek, bármi), és nézd meg, hogy utána is pörög-e. Lehet h rosszul van beállítva egy tengely vagy egy gomb.
2022. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet. Amint ráérek, kipróbálom.
2022. febr. 5. 18:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindent kihúztam, és újra rákötöttem. Ugyanúgy nem működik normálisan. Viszont a többi játék hibátlanul megy, úgyhogy az eurotruck beállítások között lesz a gond. Van valakinek valami ötlete?
2022. febr. 5. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez ilyen
2022. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!