Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van ennyi eladó PS5?

Miért van ennyi eladó PS5?

Figyelt kérdés
Szeretnék konzolt vásárolni, de nem tudom, hogy megéri megvenni a PS5-öt? Vagy vegyek használtan PS4-et és a maradék pénzt költsem játékokra?

2022. jún. 21. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Én már PS4-et nem vennék, az biztos. Kérdés, hogy mennyiért lenne eladó PS5. A magamét pl. egy megrögzött PC-s barátomtól vettem, aki nagy lendülettel vágott neki a konzolozásnak, hogy ő nem ad félmilliót egy videokártyáért, inkább konzolos lesz! Aztán játszott egy kicsit a Miles Moralessel, a Forbidden Westtel és a Demon's Souls-al, és rájött, hogy ő mégsem akar konzolos lenni, mert nem az ő világa... :)
2022. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ps5-öt nem vennék használtan. Mediamarktba ma láttam 222.000 ft-ért. Nem vettem meg, mert olyan játék volt hozzá, ami nem érdekel. PS4 prot olyan 80.000 ft körül tudnék venni. De sztem maradok a PS5-nél :)
2022. jún. 21. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Az teljesen jó ár, év elején még 300-350 ezerért kínálgatták a kis boltok.

A bundle-ök engem is kicsinálnak: vagy van hozzá pl. egy FIFA játék, vagy PS+ előfizetői kártya, vagy valami, amit garantáltan nem fogok használni, de azért fizessem csak ki annak is az árát...

2022. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha már konzol, akkor xboxot vennék, mert baromi jó átjárás van a pc és aközött. A pS meg egy különc gép.
2022. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az Xbox-al az van, hogy kipróbáltam, de nekem valahogy nem esik kézre a joy. No meg laptopom van, amit nem játékra használok, csak munkaeszköz :) nagyon köszi srácok a válaszokat!
2022. jún. 22. 12:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
azok a hiénák. ugyanis hiány van ps5-ből és ezért egyesek akár botokkal is, felvásárolják amit tudnak, hogy utána drágábban eladhassák. ha nem kell azonnal, inkább rendeld meg boltban, és ne támogasd a nyerészkedőket
2022. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos rengeteg nyerészkedő van rajta. Felvásárolja a készletet majd neked próbálja eladni +20-40 ezerrel drágábban, hardver apró is tele van ilyen alakokkal.

Mindenképp PS5-öt javaslom, ha találsz boltban.

2022. jún. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!