Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Videojáték bolti eladonak...

Videojáték bolti eladonak kiket szoktak alkalmazni ?

Figyelt kérdés

Nem tom ti hogy vagytok vele de én több alkalommal belefutottam olyan videojáték bolti eladóba aki azt se tudta hogy mi van.

Pl volt alkalom, hogy az X360-omat javíttattam volna, de azt mondta a bolt, hogy hoppá nincs meg hozzá az ember, mikor a weblapon meg irták hogy van, mondjuk azóta meglett csináltatva.

Vettem egy X360 E-t amihez rossz tápot küldtek ki és még nekik állt feljebb mikor szóltam.


Akartam venni PS4 PRO-t erre a bolt nem tudta hogy van e raktáron ?

Mondjuk azóta vettem.

Most meg legutóbb megkérdeztem hogy Modern Warfare 2 2022-es rész lesz e nekik Steam kulcsként erre visszair a fickó hogy most is lehet kapni a 2009-es MW 2-t.

Mikor elküldtem neki a Steam linket !


És ezek különböző boltok voltak. Ennyire nehéz ez a szakma vagy mi ?



2022. jún. 17. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Sima random emberek akiknek szukseguk van melora.

Semivel se masabb mint a sarki kisbolt eladoja.

Akinek az it/gaming a hobbija, az tudja mi fan terem, a tobbinek csak teljen le a napi 8 ora.

2022. jún. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk az a boltot minősíti, ha ilyen embereket felvesznek. Én voltam állásinterjún a Konzolvilágnál, kérdeztek a különböző platformok exkluzív címeiről, a különböző szolgáltatásokról (Game Pass, Ea Play, stb), még a weboldalukkal kapcsolatosan is, hogy milyen konzolokat lehet megvásárolni náluk újonnan/használtan, milyen egyéb eszközök kaphatóak a konzolokon kívül, stb.


Mondjuk a felsorolt problémákból talán egyedül a Call Of Duty az, ami tényleg cikinek mondható. Konzolok javításához nem kötelessége értenie az eladónak, hiszen azt 99%-ban máshol-mások javítják, nem pedig ott helyben. A rossz táp, illetve az, hogy nem tudta megmondani, elérhető-e raktáron a termék, simán lehet gépi hiba. Rosszul került be a rendszerbe a rendelés; épp akkor nem tudtak hozzáférni a raktárhoz az adott gépen; leadott rendelés után a gép nem frissítette a raktárkészletet; stb. De ezek olyan dolgok, amikben azok is hibázhatnak 1x-1x, akik értenek a "Gaming" világához.

2022. jún. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én akartam menni ilyennek még mikor a covid elején elvesztettem az állásomat. Angolul beszélek, gépészmérnök vagyok és imádok gamelni a 90-es évek második fele óta... vissza se jeleztek a jelentkezésemre.
2022. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 A túlképzetteket általánosan nem szeretik ilyen alap melós munkahelyeken mert nehezebb vagy nem lehet kihasználni őket és valószínűleg többet is kérnek, mint egy srác aki örül, hogy van valami zsebpénze.


Fő kérdéshez pedig amit már előttem is mondtak: eladói állás az nem szakma már manapság (tisztelet a kivételnek). Sok helyen az van ami más állásoknál is, hogy elsősorban azokat veszik fel akiket beajánl valaki aki ott van már egy ideje. Az állásokat kötelesek meghirdetni, de csak formalitás, az ember már megvan.

2022. jún. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!