Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A skandináv lottón a kézi és...

A skandináv lottón a kézi és gépi sorsoláson kihúzott számok mindegyikét figyelembe kell venni független attól hogy én gépi vagy kézi szelvényt adtam fel?

Figyelt kérdés

2022. jún. 15. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, mind a kettőt, de a számokat nem keverheted. Tehát ha van 3 találatod kézin és 3 találatod gépin akkor semmit nem nyersz, ha van 4-4 találatod mind a gépin mind a kézin, akkor 2x nyered a 4 találatért járó jutalmat.
2022. jún. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze.

Egy szelvény mindkét sorsoláson részt vesz.

Az, hogy gépi, vagy kézi módon adod fel a szelvényt, a feladás pillanatától kezdve nem tárolódik sehol. A különbség annyi, hogy kézi esetben te adod meg a számokat, a gépinél meg a temrinál generálja. De amikor továbbítódik a központ felé, semmi információ nem marad abból, hogy azok a számok hogyan keletkeztek.

2022. jún. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A másik felén átfutottam, szóval pontosítom kicsit a válaszom:

Ahogy írták, mindegy hogy te kézzel vagy géppel töltöd ki, a játéknál ezt nem jegyzi fel. Az adott játékkal (7 szám, akár gépi, akár kézi kitöltés volt a részedről) részt veszel a sorsolásokon (2 sorsoláson vesz részt), a kézi és a gépi sorsoláson is.

Tehát egy játékkal 2x van esélyed nyerni. Direkt nem szelvényt írok, mert egy szelvényen lehet több játék is (pl 4 mezőt töltesz ki, akkor 4x játszol de egy szelvényt kapsz róla).

Ha neked van 6 kézi meg mondjuk 10 gépi játékod egy szelvényen, akkor 32x is nyerhetsz akár.

2022. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!