Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez most vesztes skandinávlottón?

Ez most vesztes skandinávlottón?

Figyelt kérdés
oldalukon raktam. van két találtaom kézi és két gépi húzásból. Ez nem négy találatos aminek már fizetnie kéne? lehet hülye vagyok hozzá. tegnap húzták de nem írja nyertesnek.
2021. nov. 4. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Ha biztosra akarsz menni holnap beviszed lottózoba és ott gépen megnézik neked. :)
2021. nov. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
netes fogadás
2021. nov. 4. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja bocsi tényleg írtad is. De ha nyertél nem kellene sms-t kapnod, hogy nyertél vagy valami? Nem tudom, hogy működik neten. :(
2021. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Két találat kézi és két géi huzásból, akkor ez semmi, csak egy húzásból származó számok érnek, naplóban megnézed a kék és sárga pöttyöket a számok alatt, na azonos szinböl kell 4nek lenni, ha meg nyesz akkor 24 órán belül simán jóváírják az összeget.
2021. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nyersz, akkor online felületre belépve azonnal látod a rendelkezésre álló új keretet (tehát mennyi Ft van a netes számládon).

A skandinávnál egy adott húzásnál kell a minimum 4, tehát vagy 4 kézileg húzott számot vagy 4 gépileg húzott számot kell eltalálnod egy mezőben, vegyes találat nem számít.

2021. nov. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!