Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Átvert a kaszinó, mit tegyek?

Szalagkorlát16 kérdése:

Átvert a kaszinó, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nemrég csak szórakozás képp kis pénzzel játszottam online kaszinó egy slot játékban.

A lényege az volt, hogy van 3 pohár, megmutatják mejik alatt van a kristály és a szemed előtt gyorsan összekeverik. Ha megtalálod melyikben van akkor tiéd a nyeremény. Egyszerű és nagyszerű.


Na de én ki találtam 3 pörgetés után hogy még nézem mennyire ver át engem a gép mert mindíg veszítettem pedig a szemem nem csalt.

Telefonnal felvettem ahogy keverte a poharakat és lelassítottam a felvételt, és teljesen kristály tisztán láttam melyik pohárba volt, és nem jött be mert amikor rá kattoltam a pohárral nem abba volt. Hanem egy teljesen másikba.


Ez szabályos?



2020. jan. 11. 02:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért. Siettem az írással, így ejtettem párat.
2020. jan. 11. 02:56
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsejáték a nevében is benn van hogy szerencse, ez a játék sosem arra ment ki hogy kövesd, hanem random egyik alatt van vagy eltalálod vagy nem ennyi.
2020. jan. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De a játék ismerterőjében az áll hogy ugyan az alatt lesz.
2020. jan. 11. 03:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítsd be!
2020. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
54%
Melyik kaszinorol van szo?
2020. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
gg.bet
2020. jan. 21. 16:37
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

A slotokat programok iranyitjak. A programokat egy veletlenszamgenerator vezerli. Vagyis abban a pillanatban hogy te barmilyen jatekban lenyomod a porgetes gombot egy veletlenszamgenerator(RNG) eldonti hogy a porgetes nyertes lesz e vagy nem, es ha nyertes mekkora osszeget nyersz. Ami a kijelzon megjelenik az a vizualis kivetulese az RNGnek. Tehat csak egy vizio.


Ezert van hogy az hogy a gyorsporgetesekkel akarod megallitani a tarcsakat akkor sem ott fog megallni ahol te akarod. Hanem ahol a szoftver akarja.


Tehat ez nem csalás.

2020. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!