Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox One X-hez megvettem a...

Xbox One X-hez megvettem a spirit of game adaptert, hogy játszani tudjak egérrel és billentyűzettel, de csak a fő menüig működik utána nem érzékeli. Kell esetleg telepíteni valamit vagy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2022. jún. 2. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Mit jelent a főmenü? Az Xbox menüje vagy a játék menüje? Az Xbox menüje alapból kezeli a billentyűzetet és egeret már egy ideje mindenféle kiegészítő nélkül. Tehát fontos lenne tudni, hogy működik-e egyáltalán. Telepíteni nem lehet semmit a konzolra ugyanis ezek a kiegészítők nem támogatottak hivatalosan. Bizonyos "adaptereket" mint ez lehet frissíteni számítógépen keresztül ami kapóra jöhet ha egy rendszerfrissítés használhatatlanná teszi őket, mivel mint mondtam a konzolgyártó nem veszi ezeket figyelembe amikor változtat valamit. A nagyobb márkák mint a Cronus ad ki frissítéseket utólag is DE csak addig amíg az újabb adapterek meg nem jelennek.


Ha le van frissítve (már ha lehet) és úgy dugtad össze ahogy kell (ezeket általában a normál kontrolleren keresztül kell ugyanis azzal hitelesítik magukat) és úgy sem működik akkor sajnos semmi egyebet nem tudsz tenni.

2022. jún. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!