Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of duty 6 modern warfare...

Call of duty 6 modern warfare telepítés, hogyan?

Figyelt kérdés
Szóval letöltöttem a cod 6-ot torrenttel és van a mappában egy CodMW2a-ZodiacNL.iso és egy CodMW2b-ZodiacNL.iso elkezdem telepíteni az elsőt aztán kéri a másik cd-t de én a d lemezre mentettem és a gép automatikusan a c-ről kéri de amikor meg akarom keresni a d-t nem tudom ,hogy oldjam ezt meg?
2010. szept. 11. 13:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
kösz a választ már jó,úgy csináltam ,hogy elindítottam az első telepítését, aztán a másodikat kicsomagoltam egy mappába és azt kiírtam egy cd-re és amikor kérte a 2. cd-t akkor betettem azt.
2010. szept. 12. 08:04
 12/15 anonim ***** válasza:
jó ígyis végülis, csak ahogy én írtam úgy megspóroltad volna egy dvd árát:)
2010. szept. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

17:54-re válaszolok

na jó azt eltúloztam hogy 2 óra de csak egy picit hoszabb,tehát nem sokkal,ja igen jó ott van még a spec ops,de multiban ha jó játékosok ellen játszok????!!!Szerinted azok jó játékosok az ilyen futóbajnok ugrálgató 6 méterről késelős b..ik akik ráadásul dupla glock 18-al szórják?Hemzseg az ilyenektől az egész játék,még a gránátvetősek is jobbak,roppant idegesítőek,hemzseg a játék még a cheaterektől is,sajnos én elég sokba belefutottam,hogy a dedikált szerverek kivágását meg ne is említsem

2010. szept. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
vedd meg!
2012. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én általába régen úgy csináltam hogy mind a kettő lemezt egy mappába csomagoltam egy helyre és magától csinlát minednt nem kért semmilyen lemezt.
2012. okt. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!