Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of duty 6 modern warfare...

Call of duty 6 modern warfare telepítés, hogyan?

Figyelt kérdés
Szóval letöltöttem a cod 6-ot torrenttel és van a mappában egy CodMW2a-ZodiacNL.iso és egy CodMW2b-ZodiacNL.iso elkezdem telepíteni az elsőt aztán kéri a másik cd-t de én a d lemezre mentettem és a gép automatikusan a c-ről kéri de amikor meg akarom keresni a d-t nem tudom ,hogy oldjam ezt meg?
2010. szept. 11. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pl vedd meg, ahelyet hogy mas munkajat ellopnad...
2010. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
vedd meg te,nem azért írtam ,hogy itt nyavalyogj ,nagy cuc ha annyira akarod ,hogy megazdagodjanak akik gyártják nyugottan vegyél vagy 100-t
2010. szept. 11. 15:25
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Tudod, a készítők nem kevés pénzt áldoztak arra a cuccra, amivel te ingyen szeretnél szórakozni... Remélem, nem is fogod tudni használni.
2010. szept. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
Megvettem, egyszer. Tobb szaz orat hasznaltuk harman, es teljesen megerte. Azt tudod, hogy azzal hogy ellopod a cuccot sok kreativ studiot teszel tonkre. A Modern Warfare az Activision miatt mar lehet hogy igy is tonkre megy, de szerintem nagy szemetseg amit csinalsz. Nem nyavalygok hanem a pofatlan lopasod ellen protesztalok. Miatad meg a hozzad hasonlok miatt kerulnek a jatekok ketszer annyiba mint Angliaban vagy Amerikaban.
2010. szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
nehogy megvedd!!!A call of duty modern warfare 2 egy hatalmas nagy rakás sz*r,én megvettem eredetibe mert azt hittem jó lesz de 10 ezerért csak a pofont kaptam,nem éri meg,az a pénzéhes rablóbanda(activision) nem érdemel pénzt
2010. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
ja még én vagyok a 17:31-es,még annyit hogy az egyjátékos kb 2 óra alatt végignyomható,azzal még tudsz is játszani másolt verzióval szerintem de a multiplayerrel már nem hiszem hogy tudnál játszani másolt verzióval,de nem is baj mert a multiplayere az egyenesen meg rémálom
2010. szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Eloszor is az megneznem, hogy te a single playert barmilyen nehezsegben 2 ora alatt vegig vinned (normal modban kb 5-7 ora, legnehezebb fokozaton 7-10 ora). Masodszor, ha tul rovid akkor probald meg egy rendes nehezsegi fokozaton. Harmadszor, a Special Opsot elfelejtetted megemliteni, mely legalabb 10-15 (es lehet egyedul jatszani) ora mig az osszeset vegigviszed (gyanitom, hogy kamuzol es nincs meg a jatek mivel kulonben ezt a modot nem felejtetted volna el). A multiplayer az elejen valoban nehez (sot most is ha nagyon jo jatekosok ellen jatszok) de szorakoztato. A Bad company 2 nekem egy kicsit jobban tetszik (mivel sokkal melyebbek benne a taktikai elemek), de az MW2t fosnak pofatlansag nevezni. Ha nem tetszik mond azt, hogy nem jott be de ismerd el, hogy jol mukodik es szepen van megcsinalva.
2010. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
és a medal of honor jobb? ,annak melyik a legújabb része?
2010. szept. 11. 19:23
 9/15 anonim ***** válasza:
A medal of honour most fog megjelenni egy honap mulva. A regiekkel nem jatszottam. A MW2 legjobb run 'n shoot lovoldozos jatek, de Bad Company 2 sokkal taktikusabb mivel a fedezekek szetesnek stb es nekem a taktika egy fontos eleme a jateknak mivel nem rendelkezem olyan reflexekkel mint sok jobb jatekos...
2010. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Nos, DeamonTools-al be mountolod a CodMW2a-ZodiacNL.iso-t, elkezded telepíteni majd amikor kéri a második cd-t akkor beomountolod szintén deamon toolsba a CodMW2b-ZodiacNL.iso-t.

Ha nem vágod mi az a deamon tools meg mountolás kérdezz.(itt)

Amúgy jó game, a single player része egy hosszabb délután alatt kivihető ugyan, de vannak még pályák amik a legnehezebb fokozaton elég kihívást nyújtanak, el lehet vele szórakozni na:)

Sok becsülethuszárnak meg annyit hogy nem mindenki engedheti meg magának hogy PC játékokra költsön vagy csak egyszerűen van más fontosabb dolog is amire inkább elkölti.

2010. szept. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!