Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Merjem megvenni PS4 slimre a...

Merjem megvenni PS4 slimre a Cyberpunk 2077-et?

Figyelt kérdés
Most le van akciózva, 8 ezer forint körül adják a store-ban és gondoltam annyit talán megèrne. Ha viszont még mindig egy játszhatatlan élettelen fos, akkor kihagynám. Néztem pár youtube vidit, ott jónak tűnt, viszont tény, hogy elég kevés npc volt a városban.

2022. jan. 2. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmiképpen. A technikai rész csak egy dolog, de ez egy végtelenül középszerű játék, minden szempontból. Ha mondjuk a Bethesda adta volna ki, szanaszét gyalázná mindenki, de mivel a csodálatos, tévedhetetlen CDPR adta ki, muszáj úgy tenni, mintha ez egy egészen jó játék volna. Nem, nem az.
2022. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A bugok nagy részét javították.

Ha érdekel a játék, megérheti, használtan is tudsz venni lemezt. Személy szerint kb pont úgy kell hozzáállni mint a WItcher 3-hoz, ha nincsenek nagy elvárásaid (ez az igazi Szent Grál stb), akkor szórakoztató. Nekem személy szerint maga ezt a megaváros, cyber környezet annyira nem jött be, de összességében szórakoztató, csak ne legyenek hatalmas elvárásaid.

2022. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom mostanra elég jó állapotba került, és ha túl tudod tenni magad azon, hogy nem lesz annyi ember az utcán, meg nem pc minőségű grafika lesz, meg esetleg kicsit több a töltési idő, akkor simán. Az npc-kel amúgy sem tudsz mit kezdeni, úgy értem körözni fognak a rendőrök szinte azonnal, és qrva nehéz őket lerázni, abszolút nem gta fajta élvezeti cucc, inkább olyan need for speedes idegesítő hülye feature :D
2022. jan. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!