Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps4 slimre merjem megvenni a...

Ps4 slimre merjem megvenni a Cyberpunk 2077-et?

Figyelt kérdés

2021. júl. 13. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

szerintem egyáltalán nincs értelme megvenni a cp2077-et, egy foshalom

majd a Rockstar megmutatja a GTA VI-tal hogy kell ezt csinálni

2021. júl. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
amúgy ne vedd meg, mert ps4-en fut a legroszabbul
2021. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú vagyok :(( köszi a válaszokat.
2021. júl. 13. 10:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1 éve azt mondtam volna, hogy nem. Most is azt mondanám, hogy nem, de nem azért, mert 1 éve játszhatatlan volt, hanem mert most sem élvezetes vele játszani.


https://www.youtube.com/watch?v=S_7ZU5PKPgg


A videóban lehet látni, hogy micro stuttering még mindig van, bár elenyésző. Viszont élettelen az egész, alig van NPC. A felbontás meg 700p-900p között mozog, úgyhogy egy 4K-s tévén elég szarul fog kinézni. És a 30FPS se mindig van meg, inkább 25-30FPS között mozog.


Én 10.000 forintért vettem meg PC-re. Megbántam, mert többre számítottam. A bugok nem igazán zavartak, sokkal nem is találkoztam. Látványra szerintem elég béna. A város igazából nagyon jól néz ki, de mint írtam, üres. Nincs sok lehetőség benne. Hiányoznak belőle azok a klasszikus elemek, amik egy RPG-vé tennék a játékot, ami azért fura, mert 2007 óta ilyen játékokat fejlesztettek (Witcher), és most hirtelen elfelejtettek jó RPG-t csinálni. A hackelős skillek bejöttek, a többinek sok értelmét nem láttam fejleszteni, mondjuk én easy szinten játszottam, és a közepe felé már röhögve öltem az ellent, annyira könnyű volt, bár én sok mellék küldit megcsináltam, aminek szintén sok értelmét azért nem láttam, mert nem volt mögöttük sok sztori, inkább csak menj A-ból B-be, öld meg C-t, szerezd meg ezt, azt. A fősztori meg kevés, a szinkronszínészek pocsékak, a párbeszédek szintén.


Jóindulatú középszer játék, átlagos sztorival.

2021. júl. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még PC-re is egy hulladék, PS4-re meg egyenesen bűncselekmény.
2021. júl. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a cyberpunkot szeretném ezzel védeni, de a rockstar is olyan bugokat csinál a a red dead online frissítésekkel hogy kiesnek a szemeim. Én nembíznák annyire ebben az új rockstarban.
2021. aug. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 az alapjáték jó és baromi részletes. szerintem az onlinet max a takarítónő fejleszti, mert mindenki a 8 éves aranytojást tojó tyúkot pátyolgatja
2021. aug. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem egy ismerősöm van, akinek crashel a single 20-25 perc után és évek óta se javították ki.
2021. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!